News

Indiana Jones and the Great Circle wciąż bez daty premiery. Nowy zwiastun zabiera graczy w Himalaje

Indiana Jones and the Great Circle został zaprezentowany na nowym zwiastunie, jednak dalej nie otrzymał daty premiery. Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Machine Games bardzo zaskoczyło graczy, kiedy ujawniono, że marka Wolfenstein zostaje odstawiona na półkę, a twórcy będą teraz rozwijać produkcję w świecie Indiana Jones. Kolejnym szokiem okazał się fakt, że produkcja zaoferuje wyłącznie kamerę pierwszoosobową, jednak zaprezentowany materiał zdołał uspokoić część graczy.

Na corocznym wydarzeniu Xbox Game Showcase, Indiana Jones and the Great Circle doczekało się całkowicie nowego materiału, który rozgrywa się w odrobinę chłodniejszym klimacie. Trwający ponad pięć minut zwiastun, nie zawiera zbyt wiele rozgrywki, a skupia się na przedstawieniu wydarzeń fabularnych. Bohater odwiedził Himalaje, gdzie trop przez góry miał poprawić ich do zaskakującego odkrycia. Tam jednak dochodzi do złapania legendarnego odkrywcy.

Indiana Jones, chociaż powinien zadebiutować już za kilka miesięcy, to wciąż nie otrzymał daty premiery. Możemy więc spodziewać się, że wkrótce przedstawiony zostanie kolejny materiał dotyczący nowego tytułu. Gra oficjalnie ma być udostępniona jeszcze w 2024 roku. Tytuł trafić ma wyłącznie na Xbox Series X|S oraz PC. Produkcja od dnia debiutu będzie dostępna również w subskrypcji Xbox Game Pass (z wyłączeniem pakietu Core). Zamierzacie ograć nowy tytuł twórców Wolfensteina? Graliście w poprzednie gry tego dewelopera? Dajcie znać w komentarzach!

Czas czytania: 2 minut, 3 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Star Wars: Outlaws ze szczegółami rozgrywki. Ubisoft ujawnia mechaniki

arrow-right
arrow-right

Avowed z ulepszoną grafiką na nowym zwiastunie. Nowy RPG od Obsidianu jeszcze w tym roku

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: