News

Bluepoint Games drażni się z fanami

Niedawno odkryta tajemnica z Demon's Souls wciąż nie znalazła rozwiązania, więc firma podkręca atmosferę.

Od kilku dni zapaleni fani Demon's Souls próbują w remasterowanej wersji gry na PS5 odkryć o co chodzi z drzwiami, których nikt nie wie jak otworzyć (chociaż są interaktywne), a za którymi kryje się jakiś tajemniczy przedmiot ( Gracze odkryli tajemnicze drzwi w Demon's Souls).

Tak naprawdę do dziś nie wiadomo, czy twórcy Remastera faktycznie zostawili tam zagadkę, czy może był taki plan, ale pomysł ostatecznie porzucono, zostawiając jednak aktywną lokację (i aktywny komunikat o zamkniętych drzwiach).

Wygląda jednak, że prędzej czy później rozwiązanie się znajdzie - albo znajdą je gracze, albo jeśli jakiegoś elementu zabrakło w grze doczekamy się patcha który pomoże rozwiązać zagadkę. Dzisiaj bowiem na twitterze Bluepoint Games dostaliśmy zdjęcie rzeczonej lokacji, z dopiskiem "Chcielibyście tam być!".

Jestem ciekaw dalszego rozwoju sytuacji i mam nadzieję, że będzie to jednak zapowiedź czegoś większego - być może nawet jakiejś kolejnej gry, a nie jedynie easter egg, w szukanie którego już teraz zaangażowało się pewnie kilka tysięcy graczy.

Odświeżone Demon's Souls wg. Metacritic w recenzjach dostało średnio 92/100 punktów, co czyni tą grę najlepszą odsłoną soulsowych produkcji, na równi z Bloodborne.

Przypominam, że już jutro premiera PS5 i wtedy będziecie mogli się przyłączyć do poszukiwań.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 9 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Znamy nominacje do The Game Awards 2020

arrow-right
arrow-right

Cyberpunk 2077 z pierwszym gameplayem z konsol

Komentarze
...
93.181.***.*** • #1
pachu
1190 dni temu

Biorąc pod uwagę, ich zeszłorocznego tweeta z października to myślę, że leży tam itemek zapowiadający ich kolejną grę :) Może jakaś figurka Henryego z Silent Hilla, albo Solid Snake'a xD

odpowiedz
...
194.49.***.*** • #2
gnysek
1190 dni temu

A zobacz jak cwanie, można w photo mode tam dojechać, ale tylko z daleka, żeby właśnie nie było wszystkiego dobrze widać!

odpowiedz
...
93.181.***.*** • #3
pachu
1190 dni temu

Distortion na YT wstawił już film, jak glitchuje ściane nieopodal i dostaje się bardzo blisko, ale BP ustawili niewidzialne ściany i nie da się tam wejść 'naturalnie' zza winkla. Całe szczęście :D

odpowiedz
...
194.49.***.*** • #4
gnysek
1190 dni temu

Czyli to coś więcej niż przypadkowa bądź zapomniana lokacja.

odpowiedz
...
185.68.***.*** • #5
skalariX
1188 dni temu

Tam nie leży czasem Gina Wild w zbroi? ;p

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: