News

Gracze odkryli tajemnicze drzwi w Demon's Souls

Nikt nie wie jednak jak je otworzyć - a wygląda, że się da.

PlayStation 5 zadebiutowało już w USA, więc amerykanie od czwartku ogrywają remake Demon's Souls, który zapoczątkował cały gatunek zwany souls-like.

W jednym z miejsc gracze natknęli się na tajemnicze drzwi, których nie było w oryginalnej wersji. I nie jest to jedynie ozdoba, bo pojawia się kontekstowa opcja otworzenia ich, dostajemy jednak komunikat o ich zablokowaniu. Cała tajemnica kończyła by się w tym miejscu, ale dzięki dodaniu do gry trybu foto, udało się przesunąć kamerę i podpatrzeć co znajduje się dalej.

Okazuje się, że za drzwiami znajdziemy drabinę, która prowadzi na tajemniczy balkon, na którym znajduje się posąg i trzymany przez niego jakiś nieznany jeszcze przedmiot. Na tę chwilę gracze nie znaleźli jednak sposobu, aby tam wejść, ale bardzo możliwe, że podobnie jak w remake Shadow of the Colossus gdzie dodano złote monety i tym razem BluePoint Games dodało coś od siebie. Z drugiej strony, lista trofeów powinna wtedy wskazywać na takie znaleziska - może to być więc jakiś easter egg, albo nawet zapowiedź kolejnej gry (oby nie płatnego DLC). Raczej nikt przypadkowo nie zostawiłby aż tyle terenu w tak dobrej grafice, bez opcji zablokowania kamery niewidzialnym sufitem.


Mimo odkrycia, od dwóch dni nie znaleziono na razie odpowiedzi na to co jest tajemniczym przedmiotem, ani jak go zdobyć - ale to pewnie kwestia czasu.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 11 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Gry i konsole z Amazona do paczkomatu

arrow-right
arrow-right

Dodatkowy rzut konsol PS5 w dniu premiery

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
~Joszko
1200 dni temu

Za tymi drzwiami burdel :)

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: