News

Call of Duty: Warzone otrzymuje tryb solowy

Battle Royale od Infinity Ward wreszcie ma coś do zaoferowania samotnym wilkom.

Call of Duty: Warzone to próba wejścia Activision na pole Battle Royale, która zyskuje coraz większą popularność. W ciągu kilku dni wypróbowało go aż 15 milionów graczy, co jest oszałamiającym wynikiem jak na świeżo wydaną produkcję.

Infinity Ward postanowiło bez wcześniejszych zapowiedzi wzbogacić tytuł kolejnym trybem gry. Do tej pory gracze mogli zagrać w moduły Battle Royale i Plunder (zbieranie pieniędzy) w trzy osoby, co osoby preferującym samotną rozgrywkę może do produkcji zniechęcać. Teraz mogą oni zagrać bez pomocy innych dzięki Battle Royale Solos. W przeciwieństwie do głównego Battle Royale, nie walczymy w zespołach składających się w trzy osoby, a w pojedynkę. Inaczej mówiąc dostajemy tryb dostępny już w produktach konkurencji od samego początku m.in. w Fortnite czy w Playerunknown's Battlegrounds.

Niestety twórcy nie ujawnili jeszcze czy nowy moduł rozgrywki będzie dostępny na stałe, czy jedynie na określony czas. W tej kwestii pozostaje nam czekać na wypowiedź Infinity Ward.

Call of Duty: Warzone zadebiutował 10 marca na konsole PS4 i Xbox One oraz na PC. Tytuł jest dostępny w formie free-to-play, zatem mogą go wypróbować wszyscy.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 3 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Marcowe Mega Rabaty w PlayStation Store

arrow-right
arrow-right

Assassin's Creed Odyssey za darmo przez cały weekend. Ubisoft zaprasza do zabawy

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: