News

Assassin's Creed Odyssey za darmo przez cały weekend. Ubisoft zaprasza do zabawy

Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z ostatnią częścią gier o Asasynach w tle, to nadarza się ku temu znakomita okazja.

Asassin's Creed Odyssey to jedenasta część serii opowiadającej o odwiecznej walce bractwa Asasynów z Templariuszami. Tytuł stanowi dopiero drugą odsłonę cyklu zrealizowaną w nowej formule po transformacji serii w kierunku gry RPG, ale dziś już wiemy, że było to zmiana jak najbardziej przez społeczność pożądana. O produkcji ciepło wypowiadali się bowiem zarówno branżowi eksperci jak i gracze, dzięki czemu odniosła szeroko rozumiany sukces i otrzymała dwa duże dodatki fabularne.

Ubisoft, choć zrobił sobie chwilową przerwę od wydawania kolejnych części gry, to o jednej ze swoich najważniejszych marek nie zapomina. Francuzi ogłosili, iż w najbliższy zostanie zorganizowany specjalny ewent, podczas którego każdy z Assassin's Creed Odyssey będzie mógł zapoznać się bez dodatkowych opłat.

Zabawę posiadacze konsol będą mogli prowadzić od godziny 8:00 19 marca aż do poniedziałku 23 marca do godziny 18:00. Pecetowcy muszą poczekać trochę dłużej, ponieważ ich okres darmowej rozgrywki przypadnie 4 godziny po konsolowcach, czyli rozpocznie się o 12:00 tego samego dnia i potrwa do poniedziałku do 17:00.

Naturalnie jeśli zdecydujemy się zakupić pełną wersję gry, to nasze postępy poczynione w darmowej wersji gry zostaną doń przeniesione. By nas do tego zachęcić, producent przygotował atrakcyjne promocje, dzięki którym grę zakupimy już za około 100 zł. Oprócz tego jeśli grę pobierzemy i uruchomimy w przeciągu darmowego weekendu, to w nasze ręce trafi specjalny zestaw Ezio's Roman Set do wykorzystania w grze, jaki prezentuje się następująco:

Abonament PlayStation Plus nie jest wymagany do zabawy (oprócz Niemiec), natomiast jego odpowiednik na Xbox One, czyli Xbox Live Gold już tak. Możliwość zbierania trofeów na PS4 została w darmowej wersji gry wyłączona.

Assassin's Creed Odyssey zadebiutował 5 października 2018 roku na PS4, Xbox One oraz PC. Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 35 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Call of Duty: Warzone otrzymuje tryb solowy

arrow-right
arrow-right

Sequel L.A. Noire w produkcji? Przeciek wskazuje na istnienie gry

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: