News

Chris Metzen powraca do prac nad serią Warcraft. Twórca zaprezentuje "nową generację" World of Warcraft

Chris Metzen powrócił do Blizzarda, aby nadzorować serię Warcraft. Pierwsze informacje na temat, tego czym się zajmuje ujawnione zostaną już na BlizzCon.

Chris Metzen to jeden z ojców serii Warcraft, który szczególnie zasłynął z prac nad scenariuszem Warcraft II: Tides of Darkness. W 2016 roku twórca ogłosił, że po 23 latach opuszcza studio, aby spędzić więcej czasu z rodziną. W zeszłym roku jednak powrócił do studia jako dyrektor kreatywny serii. To bardzo ważne wydarzenie, ponieważ może bezpośrednio wpłynąć na to jak zmieniać będzie się seria w nadchodzących latach.

Z okazji zbliżającego się wydarzenia BlizzCon wydawca poinformował, że Chris Metzen pojawi się na scenie, aby przedstawić "nową generację" przygód w świecie World of Warcraft. Nadchodzący event został zaplanowany na 3-4 listopada, a sam Chris również podzielił się tą informacją.

Gracie jeszcze w World of Warcraft, czy zdecydowaliście się odwiedzić inny świat MMORPG? Zamierzacie oglądać Blizzcon? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 45 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Jim Ryan odchodzi z Sony. To koniec pewnej epoki

arrow-right
arrow-right

Cyberpunk 2077: Widmo wolności na zwiastunie premierowym. CD Projekt RED przygotowuje na jutrzejszą premierę

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: