O tym, że Crash Team Racing: Nitro Fueled (premiera w piątek) dostanie "sezony" poza dodatkowymi trasami, pisałem już kilka dni temu ( Crash Team Racing Nitro Fueled z sezonami i toną dodatków!). Okazuje się jednak, że premierowy patch przynosi trochę dodatkowych informacji. Wynika z niego, że poza dwiema już ujawnionymi trasami i skinami, przez przynajmniej pół roku (tyle jest obecnie wpisów w grze - zapewne zmiennych dla wyników online) raz na miesiąc dostawać będziemy nową trasę i przynajmniej jedną nową postać.

Poza Tawną, "trophy girls", dzieciecą wersją Crasha i Coco oraz Spyro, do gry prawie na pewno trafią N. Brio, Koala Kong, Komodo Moe (jego brat jest w grze), Fasty, King Chicken. W październiku dostaniemy też trasę na bagnach.

Przypominam, że wg. tego co zapewnili twórcy wszystkie dodatki będą dostępne za darmo, a zdobyć je można albo wykonując zadania i zdobywając punkty by odblokować postać/trasę/przedmioty, albo... poczekać do końca miesiąca.

Pierwszy sezon startuje już 3 lipca, ja tymczasem zmykam do mojej konsoli bo już za półtorej godziny można odpalić preorder...