News

Cyberpunk 2077 znów przesunięty!

Czyżbyśmy przy okazji poznali datę premiery jednego z next-genów?

Tego nie spodziewał się nikt. Po tym, jak wydarzenie Night City Wire przesunięto z 11 na 25 czerwca (następny czwartek) wszyscy cierpliwie czekali na pierwszą prezentację finalnej wersji Cyberpunk 2077, która powinna być już jedynie na etapie poprawiania bugów.

Zanim to jednak nastąpiło, CD Projekt Red zdecydował się na małe trzęsienie ziemi i przesunął coś więcej niż prezentację - zmieniono datę premiery Cyberpunka 2077 z 17 września na aż 19 listopada.

Jak czytamy w informacji od szefostwa, winne jest łatanie bugów - cała zawartość gry jest gotowa, a pierwsi dziennikarze dostali już nawet grę do testowania i podzielą się opinią właśnie 25 czerwca, gdy zobaczymy Night City Wire i fragmenty z gry.

Zastanawia więc, czy na pewno chodzi o łatanie bugów. Jak wiadomo - w listopadzie premierę powinny mieć nowe konsole. Szefostwo CD Projektu zapewniało co prawda już wcześniej, że Cyberpunk 2077 wyjdzie na nich znacznie później - ale kto wie, może zamiast opóźnień o których dziś myślimy, prace szły po myśli i uda się dostarczyć grę na wszystkie 5 platform jednego dnia? To by oznaczało, że albo PlayStation 5 albo Xbox Series X mogą mieć premierę właśnie 19 listopada.

Mam nadzieję, że wraz z przykrą informacją o opóźnieniu, CD Projekt RED uchylił rąbka nieco innej tajemnicy. Wtedy będziemy im w stanie wybaczyć kolejne już opóźnienie. Oby czwartkowy pokaz nie zawiódł.

Czas czytania: 2 minut, 12 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Konferencja EA to najsłabszy pokaz gier od lat

arrow-right
arrow-right

Nowy Crash Bandicoot bardziej niż pewny

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
skalariX
1466 dni temu

Oj będą bęcki tym razem: używka jak nic za karę!

odpowiedz
...
31.182.***.*** • #2
GoDlike
1466 dni temu

No już to ich przesuwanie się śmieszne robi. Szczególnie, że niedawno puszczali tweeta w którym naśmiewali się z opóźnień na rynku...

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: