News

Cyberpunk w końcu z zapowiedzią patcha 1.3

Czy ponad 8 miesięcy po premierze gra nie tylko zacznie działać jak należy, ale doczeka się nowych misji?

O Cyberpunk 2077 niektórzy zdążyli już pewnie zapomnieć, bo gracze podzielili się na dwa obozy - tego który spróbował grę przejść (na PC i next-genach dało się nawet bezboleśnie) i na tych którzy wciąż czekają, aż stanie się ona wolna od błędów i wystarczająco grywalna. CD Projekt Red ostatnimi aktualizacjami był już blisko tego celu, bowiem gra nawet wróciła w końcu do PS Store ( Cyberpunk wrócił do PS Store). Nie wszystko jednak jest jak należy, bowiem na starych konsolach wciąż daleko do stabilnego 30 FPS, a całość zaczęła jako-tako działać głównie z powodu mocnego obcięcia ilości NPC w grze. Do tego firma spóźnia się z obiecanymi DLC fabularymi, które miały trafić do nas w połowie roku, a praktycznie za kilkanaście dni miał do nas trafić next-genowy patch.

Wygląda jednak, że firma nie zapowiadała nic pochopnie i tym razem postanowiła się porządnie przyłożyć przed wydaniem kolejnej aktualizacji kosztem wcześniej obiecanych terminów i już jutro poznamy szczegóły wersji 1.3. Prawdopodobnie nie będzie to jeszcze aktualizacja dla PlayStation 5 i Xbox Series X|S, ale jest szansa, że i na ten temat coś usłyszmy, gdyż w oficjalnej zapowiedzi pada określenie zapowiedzi czegoś więcej.

Stream odbędzie się już jutro o 18:00 na Twitchu - https://www.twitch.tv/cdprojektred . Dostaliśmy też przedsmak zmian i wygląda, że poza samymi poprawkami błędów zajęto się też ulepszeniem chociażby kamery i zachowania pojazdów w grze (ale ta jedna zapowiedź to jak na razie za mało na optymizm wydania wersji 1.3):

Czas czytania: 2 minut, 26 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Najnowsze Smerfy dostaną polski dubbing

arrow-right
arrow-right

Abandoned to niemal na pewno ściema

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: