News

Najnowsze Smerfy dostaną polski dubbing

Uważacie, że to smerfastycznie, czy może jednak po waszej głowie chodzi słynne gargamelowe "Jak ja nie cierpię Smerfów"?

Ostatnią grą ze Smerfami w którą grałem była ta wydana w 1999 roku na PSX przez Infogrames. W mojej pamięci została przez bardzo kiepskie sterowanie i wysoki poziom trudności w trybie przygody, oraz totalnie prosty tryb "tamagotchi", przeznaczony dla najmłodszych graczy (i dający raptem kilkanaście minut zabawy). Kolejnych 10 tytułów totalnie przegapiłem, ale dziś Koch Media przysłało nam notkę prasową o najnowszej części, którą ze względu na polskie głosy warto chyba zapowiedzieć.

The Smurfs: Mission Vileaf ukaże się w Polsce pod bardziej swojsko brzmiącym tytułem Smerfy: Misja Złoliść. Gra nie dostanie co prawda na start dedykowanej wersji na PS5 i Xbox Series X|S, ale w zapowiadanej polskiej wersji językowej trafi nie tylko na PS4 i Xboxa One, ale także na Switcha, co na pewno ucieszy posiadaczy przenośnej konsoli, a później zapewne i najnowsze konsole dołączą do tej listy.

Po raz kolejny nasi smerfni przyjaciele muszą znaleźć sposób, aby pokrzyżować niecne plany Gargamela. (...) W tej bardzo ważnej misji gracze przejmą kontrolę nad wyborową drużyną Smerfów, w skład której wchodzą Osiłek, Smerfetka, Ważniak i Łasuch. (...)

Niestety, nie dostaliśmy listy polskich głosów, ani też polskiego trailera, ale możemy już być pewni, że nawet gdyby Koch Media zadbało o obsadę znaną z bajki, to i tak nie usłyszmy wszystkich znanych z bajek głosów. Głównie z uwagi na fakt, że części z najbardziej rozpoznawalnych aktorów głosowych już z nami nie ma, jak np. Wiesława Michnikowskiego/Zygmunta Sierakowskiego/Andrzeja Gawrońskiego (Papa Smerf) czy Mieczysława Gajdy (Ważniak). Sporo aktorów jednak jeszcze jest na siłach (np. drugiego polskiego Gargamela, Mirosława Wieprzewskiego można było niedawno usłyszeć w Ratchecie i Clanku -  Recenzja: Ratchet & Clank: Rift Apart).

Wiemy też, że gra dostanie dwie wersje premium.

W skład pierwszej, Edycji Smerfastycznej wejdą:
- Gra na PlayStation 4, Xbox One lub Nintendo Switch
- 3 litografie 10 x 15 cm
- Breloczek z Papą Smerfem
- Arkusze z naklejkami 11 x 8,5 cm

W skład drugiej, Edycji Kolekcjonerskiej, wchodzą:
- Gra na PlayStation 4, Xbox One, lub Nintendo Switch
- 3 litografie 10 x 15 cm
- Breloczek z Papą Smerfem
- Arkusze z naklejkami 11 x 8,5 cm
- Figurka Osiłka wykonaną z żywicy i mierząca 14,5 cm
- Kod na cyfrową wersję ścieżki dźwiękowej

Premiera gry 12 października. Wersja next-genowa zadebiutuje w 2022 roku, ale na razie brak informacji o tym, czy będzie dostępna też darmowa aktualizacja dla posiadaczy wersji jesiennych.

Czas czytania: 3 minut, 9 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Kalendarz Premier — Marzec 2024 - 01.03.2024 19:00
Niedawno pisaliśmy też o...

Nowe Pokemony na nowych trailerach. Rozczarowują

arrow-right
arrow-right

Cyberpunk w końcu z zapowiedzią patcha 1.3

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: