News

Czwartkowe Night City Wire z gameplayem Cyberpunka 2077

Twórcy potwierdzili, że w trakcie wydarzenia w końcu zobaczymy fragmenty z finalnej wersji gry.

Czerwiec to nie był jak na razie miesiąc Cyberpunka 2077. Najpierw, wzorem innych przesunięto wydarzenie Night City Wire (z powodu zamieszek w USA), potem przesunięto premierę gry na 19 listopada (przy okazji potwierdzając, że tego dnia gra będzie działać na next-genach).

W końcu jednak doczekamy się materiału z pierwszej obsuwy - już w czwartek, o godzinie 18:00 zobaczymy trailer i gameplay z gry. Całość ma trwać 25 minut, ale w tym czasie zobaczymy też wypowiedzi deweloperów, sam gameplay może więc nie być długi i jedynie stanowić fragmenty trailera, a nie dłuższą zabawę.

CD Projekt Red twierdzi, że prace nad grą zakończono a opóźnienie premiery wynika ze zbyt dużej liczby bugów która nie pozwoli wydać gry w terminie, gracze podejrzewają jednak, że firma znając daty premier next-genów przesunęła premierę, aby osiągnąć jeszcze bardziej rekordową sprzedaż (na pięciu platformach na raz). Świetne wyniki zarówno recenzji jak i sprzedażowe nie tylko wpłyną dobrze na akcje CD Projektu, ale ważniejsze, że zapewnią finansowanie na kolejne projekty na długie lata, więc na pewno o taki wynik warto powalczyć - jeśli Redzi chcą się długo utrzymać na topie, muszą w końcu zacząć tworzyć po dwie gry na raz i wydawać je naprzemiennie, co będzie bezpieczniejsze - jakie kontrowersje potrafią wywołać drobne nawet potknięcia firm widzimy na przykładzie Naughty Dog, więc lepiej mieć zawsze coś w zapasie.

Nie mogę się doczekać jutrzejszej prezentacji - od czasu gdy widziałem pokaz gry na PGA 2019 na pewno wiele się zmieniło. Ostatnia publiczna prezentacja to ta z Keanu...

Czas czytania: 2 minut, 25 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Harvest Moon: One World wygląda, jakby zrobili go studenci na zaliczenie

arrow-right
arrow-right

Twórcy Pokemonów odkryli właśnie gry MOBA i zapowiadają Pokemon Unite

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
skalariX
1390 dni temu

Ciekawe, czy znów gameplay z pieca za 8kafki, czy z konsoli ps4 czy xo?!!

odpowiedz
...
46.175.***.*** • #2
gnysek
1390 dni temu

Na bank z pieca.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: