Twórcy Pokemonów odkryli właśnie gry MOBA i zapowiadają Pokemon Unite
Ciekawe kiedy odkryją Battle Royale...
The Pokemon Company, zarządzające marką kieszonkowych stworków zaprezentowało dziś nową grę z serii. Tym razem nie dostajemy jednak kolejnej wariacji na temat łapania stworków, a Pikachu i inne Bulbasaury stoczą ze sobą sieciowe pojedynki 5 na 5. Dwie drużyny, które staną naprzeciw siebie na niewielkich rozmiarów wyspach będą oczywiście wraz ze zdobytym doświadczeniem odblokowywać nowe zdolności, które pomogą wygrywać kolejne pojedynki.
Pokemon Unite ma być dostępna na urządzeniach mobilnych oraz Switchu, w formule free to play, zatem ostatecznie pewne za darmo czeka nas ciężka harówka, a za pieniądze droga na skróty. Gra obsłuży też cross play.
Cóż, sukcesu League of Legends na pewno ta gra nie powtórzy, ale patrząc na to ile osób gra w Pokemon Go, wciąż można liczyć na miliony chętnych aby spróbować takiej zabawy. Mnie akurat ta gra nie przekonała i wolę tradycyjne Pokemony (Sword & Shield wciąż czekają na dokończenie...).
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Udany powrót tego klasyka, musiał zaoowocować kolejnymi odświeżeniami. Legacy of Kain Defiance Remastered już niebawem! - Dziś, 11:00
• Diablo 2: Resurrected trafiło na Steam. Gra otrzymała status Steam Deck Verified - Wczoraj, 15:25
• Recenzja zestawu Marvo. Jak radzi sobie ten duet klawiatury i myszki? - 16.02.2026 11:00
• Diablo II: Resurrected z nową klasą. Warlock już dostępny - 14.02.2026 15:35
• Te roboty opanują wasze domy! ECOVACS z nowościami na 2026 - 13.02.2026 14:00
Komentarze
Dodaj nowy komentarz: