News

Dalszy brak informacji o The Last Guardian

Konferencja Sony już za nami i spośród wielu tytułów pokazanych podczas imprezy zabrakło mi chociażby wzmianki na temat jednej gry. Pewnie domyślacie się o jaką produkcję mi chodzi. Dla tych co nie mogą odgadnąć już spieszę z wyjaśnieniem. Ta gra to oczywiście dobrze nam znany The Last Guardian.

Jak dotąd mogliśmy obejrzeć jedynie trailer po czym zrobiło się zupełnie cicho. Z dotąd zebranych informacji na temat The Last Guardian możemy jedynie wywnioskować, że projekt nie został odrzucony. Wielu z nas liczyło na pierwsze konkrety o grze podczas konferencji Sony. Niestety musieliśmy obejść się smakiem, bo o odświeżonym tytule nie wspomniano ani słowa, za co przeprasza Shuhei Yoshida. Sam Yoshida powiedział, że czekają na odpowiedni moment by pokazać The Last Guardian.

Według serwisu Amazon gra ma zostać wydana w 2014 roku. Czyżby tytuł, który podbił serca wielu graczy na PlayStation 2 miał ominąć obecną generację?? Tego jeszcze nie wiemy, ale możemy być pewni tego, że w odświeżoną wersję The Last Guardian będziemy już mogli zagrać na nowej maszynce Sony.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 40 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

PlayStation Meeting 2013 - GamesDay #22

arrow-right
arrow-right

Czy twój komputer jest gotowy na Tomb Raider?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: