News

Death Stranding 2: On the Beach na State of Play! Nowa gra Hideo Kojimy dopiero w przyszłym roku

Death Stranding 2 pojawiło się na State of Play. Hideo Kojima przedstawił szczegółowy gameplay i przybliżył okres premiery gry.

Na zamknięcie najnowszego State of Play nie mogło zabraknąć bomby. Tą okazał się Hideo Kojima, który przyniósł ze sobą nowy materiał z kontynuacji Death Stranding, która pojawi się pod nazwą Death Stranding 2: On the Beach. Na zaprezentowanym zwiastunie możemy przyjrzeć się nie tylko wydarzeniom fabularnym, ale i kilku większym fragmentom z rozgrywki.

Materiał został zakończony przybliżoną datą premiery, która została zaplanowana na 2025 rok. Oznacza to, że na najnowsze dzieło spod ręki Kojima Productions jeszcze trochę poczekamy. Nadchodząca gra zmierza wyłącznie na PlayStation 5, chociaż biorąc przykład z pierwszej części, możemy również spodziewać się, że w przyszłości gra trafi również na PC.

Jak podobają się wam szaleństwa, jakie zaprezentował Hideo Kojima. Przedstawiona rozgrywka trafia do was, czy może twórca poszedł trochę zbyt daleko. Podzielcie się waszym zdaniem na ten temat. Komentarze są do waszej dyspozycji.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 47 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kalendarz Premier — Luty 2024

arrow-right
arrow-right

Until Dawn powraca! Odświeżona gra z premierą jeszcze w tym roku

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: