News

Destiny 2: Ostateczny kształt ukaże się już za tydzień

Z tej okazji twórcy prezentują premierowy zwiastun wyczekiwanego dodatku.

Jeśli interesujecie się grami, to na pewno, chociaż pobieżnie, słyszeliście o Destiny 2. Przebojowa strzelanina multiplayer od Bungie ukazała się w 2017 roku i od tego czasu co rusz otrzymuje nowe dodatki i zawartość, a dziesiątki tysięcy graczy na serwerach wciąż potwierdzają zainteresowanie tym tytułem.

Producent nie zwalnia więc tempa i przygotowuje kolejny dodatek pt. Ostateczny kształt. Tym razem nie mamy jednak do czynienia ze "zwykłym" DLC. Dodatek ma bowiem zwieńczyć 10 lat fabularnej historii gry i zaoferować odpowiedzi na tajemnice, których sens do dziś starają się odgadnąć gracze.

Zobaczcie najnowszy zwiastun produkcji:


Oprócz nowego kontentu DLC ma też rozbudować podstawową rozgrywkę o nową strefę do eksploracji – Pale Heart. Ta tajemnicza lokacja znajduje się w sercu Wędrowca, a jej obszar jest inspirowany wcześniejszymi miejscami z historii gry. Gracze udadzą się tam aby wspomóc Straż Przednią i stawić czoła swojemu najgroźniejszemu przeciwnikowi – Świadkowi, przy wykorzystaniu mocy Światła i Ciemności.

Nowa zawartość fabularna zostanie rozszerzona o tryb “Legendary”, który wprowadza wyższy poziom trudności, podobny do tych z poprzednich dwóch dodatków. W Ostatecznym Kształcie pojawi się również nowy rajd, który zostanie wydany 7 czerwca 2024 roku. Akcja rajdu rozgrywa się w monolicie Świadka w Pale Heart. Dodatkowo, w ciągu roku pojawią się dwa nowe lochy w ramach epizodycznej zawartości.

Premiera dodatku Destiny 2: Ostateczny Kształt odbędzie się w następny wtorek, 4 czerwca na wszystkich obecnych platformach tj. PS5, PS4, XONE, XSX i PC.

Źródło:
  • Informacja prasowa
Tagi:
Czas czytania: 2 minut, 17 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Bungie wydało książkę kucharską Destiny - 23.07.2020 15:11
Destiny 2 —dziś debiutuje darmowa wersja gry oraz dodatek Shadowkeep - 01.10.2019 12:52
Destiny 2 z nowym dodatkiem zajmie ponad 150GB! - 11.08.2019 15:38
Niedawno pisaliśmy też o...

Majowe State of Play zapowiedziane!

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Sea of Stars

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: