News

Diablo IV już w Xbox Game Pass. Microsoft podaje instrukcje instalacji gry

Pierwsza gra Activision Blizzard w końcu pojawiła się w Xbox Game Pass. Instalacja nowej gry nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać.

Od wielu miesięcy użytkownicy Xbox Game Pass oczekiwali wieści dotyczących debiutu gier przejętego w 2023 roku Activision Blizzard. Chociaż wydawnictwo należy już do Microsoftu, gigant z Redmond nie zamierza wrzucić całej biblioteki w jednym momencie, a zawartość będzie dawkowana na przestrzeni całego roku.

Pierwszą grą, która pojawiła się w Xbox Game Pass, jest Diablo IV. Uwielbiany hack-n-slash RPG zaliczył w zeszłym roku świetną premierą, przyciągając przed ekrany miliony graczy. Pozycja zaskarbiła sobie serca recenzentów i osiągnęła 88 punktów na platformie Opencritic co sprawia, że jest to jedna z najlepiej ocenianych produkcji zeszłego roku.

Okazuje się jednak, że problemy dotyczące dodania gry do subskrypcji zaczynają się jeszcze przed samym odpaleniem pozycji. W związku z tym, że gra dostępna jest na Battle.net, to użytkownicy PC, którzy chcą poznać nową pozycję Blizzarda za pomocą subskrypcji Microsoftu muszą założyć konto na dodatkowym launcherze.

Długo oczekiwana pozycja jest już dostępna do pobrania na Xbox Series X|S i PC w subskrypcjach Xbox Game Pass for Console, Xbox Game Pass for PC oraz Xbox Game Pass Ultimate, jednak do rozgrywki sieciowej na konsoli będziecie potrzebować właśnie tej ostatniej subskrypcji. Zamierzacie wskakiwać do Diablo jeszcze dziś, czy gra będzie musiała poczekać, zanim nadrobicie poprzednie pozycje? Dajcie znać w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 11 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Xbox chce zadbać o starsze tytuły - 08.04.2024 11:51
Senua's Saga: Hellblade II tylko w 30 FPS na Xbox Series X|S. Gra nie zaoferuje natywnego 4K - 04.04.2024 14:12
Recenzja: Hi-Fi Rush - 03.04.2024 15:00
Age of Empires 4 otrzymało crossplay - 13.03.2024 10:08
Niedawno pisaliśmy też o...

Relic Entertainment stawia na niezależność. Twórcy Company of Heroes odłączają się od SEGI

arrow-right
arrow-right

Don't Starve trafi do pudełek. Grę planszową tworzą Polacy

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: