News

Dirt Rally 2.0 w wersji GOTY za dwa tygodnie

Gra wyjdzie ze specjalnym dodatkiem dla fanów Colina.

Koch Media Polska poinformowało dzisiaj, że już 27 marca w naszych sklepach (stacjonarnych i cyfrowych) zawita Dirt Rally 2.0 Game of the Year Edtion. Gra poza wszystkimi patchami, zawierać będzie cztery dodatki sezonowe, oraz paczkę poświęconą karierze Colina McRae - FLAT OUT Pack.

Colin McRae FLAT OUT dodaje nową, zawierającą 12 tras, lokację w Perth and Kinross (nie mylić z Kingcross) w Szkocji, samochody SUBARU Impreza S4 Rally i SUBARU Legacy RS oraz 40 scenariuszy dokumentujących niezapomnianą karierę Colina McRae w latach 1984-2006. Fani będą mogli sprawdzić się w wyzwaniach, które uczyniły McRae legendarnym kierowcą, mierząc się przy okazji z trudnościami, takimi jak kary czasowe czy uszkodzenia auta. Scenariusze korzystają z dziewięciu samochodów, które miały duże znaczenie w karierze McRae, również tych, które pojawiały się w poprzednich grach z serii Colin McRae Rally oraz DiRT.
Colin 2.0 był moją drugą własną grą na PSX, więc przyznam - szczerzę zęby do tego dodatku, a wspomniany Ford Focus w grafice tytułowej tego newsa powoduje u mnie cieknięcie ślinki (kiedyś nawet takiego sobie kupiłem, tak bardzo się zakochałem!).

Co ważne - posiadacze podstawowej wersji gry dostaną wspominany dodatek za darmo jeżeli posiadają chociaż jeden z dodatków sezonowych do oryginalnej gry. I to nie 27, a już 24 marca.

Ostatecznie dostaniemy więc do ogrania aż 81 samochodów w 26 lokacjach na świecie. Dla miłośników jazdy po bezdrożach - okazja nie do przegapienia.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 16 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Zawiedziony fan Horizon Zero Dawn niszczy biurko i monitor. Reaguje deweloper produkcji

arrow-right
arrow-right

Warner Bros chciało mieć swoją pierwszą konferencję na E3 2020

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: