News

Warner Bros chciało mieć swoją pierwszą konferencję na E3 2020

To E3 mogło wcale nie być takie złe jak się wydawało. Mogło.

Po tym jak Jason Schreier kolejny raz trafnie przewidział przyszłość (wydanie Horizona na PC , odwołanie E3 2020 ), podrzuca kolejną informację. Warner Bros planował w tym roku wystąpić z własną konferencją (być może w godzinie którą zwykle upodobało sobie Sony), i pokazać nam nowe gry. Miały to być nowe propozycje serii Batman, Harry Potter, oraz coś od Rocksteady (być może właśnie wspomniany Batman, być może inna gra). Do tego jeszcze kilka niewymienionych tytułów (bo konferencja dla raptem trzech nie ma sensu).

Niestety, nie będzie nam dane zobaczyć tego wystąpienia. Pocieszeniem jest to, że gry i tak zostaną zapowiedziane, kwestia jedynie tego, czy po prostu Warner Bros zaleje nas po jednym trailerze co miesiąc, czy może jednak spróbuje dołączyć do propozycji ESA (organizator E3) i dołączyć do wirtualnej konferencji w formie streamu prezentującego gry.

Dla przypomnienia, Warner jest też wydawcą gier z serii Lego, Middle-Earth, F.E.A.R czy Mortal Kombat. Liczycie na kontynuację którejś z tych serii?

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 54 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dirt Rally 2.0 w wersji GOTY za dwa tygodnie

arrow-right
arrow-right

[Aktualizacja] E3 oficjalnie odwołane

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
skalariX
1453 dni temu

Ci to tylko mikrotransakcjami srają, wiec dobrze im tak!

odpowiedz
...
194.49.***.*** • #2
gnysek
1453 dni temu

Ktoś musiał to przejąć od Activision, mikrotransakcje krążą jak wirus między wydawcami, ale każda firma ostatecznie luzuje portki po jakimś czasie :P

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: