News

Dragon's Dogma 2 na nowym zwiastunie. Capcom potwierdza datę premiery

Dragon's Dogma powraca po długiej przerwie. Twórcy przedstawili zwiastun z datą premiery. Zagramy już za kilka miesięcy.

Wczoraj wieczorem odbyło się wydarzenie Dragon's Dogma Showcase, na którym przedstawiono kolejne szczegóły, oczekiwanego RPG Akcji. Twórcy ujawnili wiele nowych ujęć z rozgrywki i kreatora postaci. Gracze mogą przyjrzeć się bliżej starciom z ogromnymi przeciwnikami, które swoją skalą przypominają Shadow of the Colossus.

Po kilku miesiącach oczekiwania Dragon's Dogma 2 w końcu otrzymało datę premiery. Tytuł pojawi się na rynku już na początku przyszłego roku. Produkcja zadebiutuje 22 marca na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC. Dzięki stronie gry na platformie Steam możemy wywnioskować, że produkcja nie będzie dostępna w polskiej wersji językowej.

Jest to pierwsza gra Capcomu, która zadebiutuje w nowym standardzie cenowym, czyli 319,00 zł. W ofercie pojawiła się również edycja Deluxe, w której skład wchodzi kilka cyfrowych dodatków w cenie 349,00 zł.

Czekaliście na powrót Dragon's Dogma? Zamierzacie zapoznać się z kontynuacją czy może kwestia lokalizacji jest dla was zbyt znacząca? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 51 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition oficjalnie! Gra zaliczyła przypadkową premierę

arrow-right
arrow-right

Klasyczny RTS Last Train Home debiutuje na PC

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: