News

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition oficjalnie! Gra zaliczyła przypadkową premierę

Beyond Good & Evil powraca z okazji dwudziestych urodzin marki. Gra przypadkowo zadebiutowała już dzisiaj.

W 2003 zadebiutowało Beyond Good & Evil, które z zaskoczenia zachwyciło graczy. Po dwudziestu latach wciąż nie doczekaliśmy się kontynuacji, a zapowiedziana w 2017 roku dwójka tkwi w piekle deweloperskim i jeszcze przez wiele lat nie ujrzy światła dziennego.

Ubisoft jednak nie zamierza ponownie zapominać o marce i z okazji okrągłych urodzin zapowiedział przygotowanie remastera dostosowującego produkcję do dzisiejszych konsol. W tytuł zagramy w rozdzielczości 4K i 60 FPS oraz możemy spodziewać się podrasowanych tekstur czy ulepszonego sterowania.

Nie mogło jednak odbyć się bez wpadki. Dzisiaj, w godzinach porannych produkcja została przedwcześnie opublikowana na Xbox Store. Gracze posiadający Ubisoft+ mogli nawet pobrać i przetestować rozgrywkę. Wydawca już zareagował i usunął grę z platformy jednocześnie, oficjalnie potwierdzając tworzenie odświeżenia. Premiera została zaplanowana na późniejszy termin i wkrótce powinniśmy otrzymać więcej informacji na ten temat. Być może jeszcze w tym miesiącu przy okazji The Game Awards?

Uważacie, że Beyond Good & Evil 2 ma jeszcze szanse zadebiutować czy zdążyliście już postawić krzyżyk na grze? Dajcie znać czy zamierzacie zakupić remaster.

Czas czytania: 1 minuta, 58 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kalendarz Premier — Grudzień 2023

arrow-right
arrow-right

Dragon's Dogma 2 na nowym zwiastunie. Capcom potwierdza datę premiery

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: