News

Elden Ring z niewielkim poślizgiem, beta nie dla wszystkich

Wiadomo, że jak zima, to lód, a jak lód, to i poślizgi... żarty żartami, na szczęście pierwsze wrażenia poznamy już za miesiąc.

Do tego, że w ostatnich latach premiery gier są przekładane i mało kto dostarcza cokolwiek w terminie, a jeśli nie przełoży, to pewnie potrzeba miliona patchy - przywykliśmy. Totalnie więc nikogo nie wzruszy już informacja, że Elden Ring ma nową datę premiery. Na szczęście zmiana nie jest specjalnie duża, bo raptem miesięczna - zamiast 21 stycznia 2022, zagramy 25 lutego. Nie wiem czy to dobry wybór, bowiem raptem tydzień wcześniej debiutuje Horizon II Forbidden West, a przy obecnych cenach gier zakup aż dwóch tytułów to nie taka prosta sprawa - z drugiej jednak strony, przecież można styczniowe pieniądze potrzymać te dodatkowe kilka tygodni i nabyć oba tytuły.

Przy okazji, co widać w oficjalnej wiadomości powyżej, twórcy zapraszają na zamknięte beta testy, które odbędą się w połowie listopada, między 12 a 15 dniem tego miesiąca. Niestety, do bety załapie się na wszystkich platformach łącznie 50.000 graczy, więc jeśli chcielibyście sprawdzić najnowszą "soulsową" przygodę okraszoną pomysłami G. R. R. Martina, to można zgłosić się (do tej jak nazywa to regulamin "loterii") pod adresem https://beta.bandainamcoent.eu/en/cb/elden-ring-beta .
Oczywiście przypomnę, że Martin nie tyle odpowiada za fabułę gry, co za stworzenie świata i jego mitologii (a więc nazwy krain, czy historię), co sugeruje, że Elden Ring nie musi być jedyną grą w tym uniwersum.

Elden Ring zmierza oczywiście nie tylko na next-geny, ale też na starsze sprzęty, więc jeśli wciąż nie załapaliście się w sklepach na swój sprzęt, możecie nadal zagrać na starym.

Przy okazji pojawił się też nowy, króciuteńki teaser produkcji, zapraszający nas na listopadowe testy:

Czas czytania: 2 minut, 30 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Wiedźmin na next-geny z oceną PEGI

arrow-right
arrow-right

Na konsole trafiła gra parodiująca oryginalnego Metal Geara

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: