News

Fantastyczna Czwórka pojawi się w Spider-Manie

Pytanie czy będą to kostiumy, czy może jednak fabularne DLC?

Marvel Games już kilka dni temu zmieniło swoje logo na twitterze, sugerując, że pojawi się nowa treść z fantastyczną czwórką, zmieniając literę "A" w nazwie na "4". Oczywiście gracze liczyli, że rozpoczęły się prace nad grą pokroju Spider-Mana, w której pokierujemy czwórką bohaterów, niestety aż tak dobrze nie będzie.

Custom image

Teraz napisali wprost, że wkrótce ujawnią jakąś zawartość dla gry Marvel's Spider-Man, niestety nie wiadomo jeszcze co to będzie. Oczywiście najlepiej gdyby była to zawartość fabularna, a przy okazji faktycznie wstęp do jakiejś większej gry z innymi bohaterami Marvela również od Insomniac. Obawiam się jednak, że będzie to raptem jakaś paczka kostiumów.

Marvel's Spider-Man jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na PS4 - wczoraj poinformowano, że do końca listopada sprzedano 9 milionów sztuk, a przecież minął już miesiąc (świąteczny) do tej daty, więc pewnie spokojnie dojechało do 10 milionów. Przy 91 milionach sprzedanych konsol PS4 - wynik jest naprawdę niezły! Aż strach pomyśleć co by było, gdyby gra trafiła też na Xboxy...

Czas czytania: 1 minuta, 56 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nowe screeny z Crash Team Racing Nitro-Fueled

arrow-right
arrow-right

Devil May Cry 5 to gra na dobre 15 godzin

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: