News

Firmware 7.50 dla PS4 z problemami

Na szczęście nie dotyczą wszystkich.

Niedawno Sony opublikowało firmware 7.50 dla PS4, który w teorii oferuje jedynie poprawę wydajności systemu. Okazuje się jednak, że niektórzy użytkownicy zamiast lepiej działającego oprogramowania w aktualizacji wraz z nią otrzymali jedynie nowe problemy.

Użytkownicy Reddita donoszą, że po zaktualizowaniu konsola przestała poprawnie działać. Mianowicie sprzęt nie uruchamia się wcale, a jeśli się odpali to ciągle się resetuje. Niektórzy informują, że włączone urządzenie nie przesyła sygnału do odbiorników. Część graczy nawet nie mogła zainstalować aktualizacji przez błąd SU-42118-6, który pojawiał się w poprzednich wersjach i oznaczał problemy z poprawnym działaniem napędu Blu-Ray. Zdarzało się, że konsola nie odczytywała płyt lub wysuwała je bez powodu.

Sony jeszcze nie skomentowało doniesień o problemach z nowym oprogramowaniem konsoli. Miejmy nadzieję, że Japończycy wiedzą o problemie i wkrótce go załatają. Do tego czasu zalecamy wstrzymać się z aktualizacją konsoli lub zainstalować ją w trybie bezpiecznym za pomocą instalacji zgranej na USB.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 53 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Call of Duty: Modern Warfare 3 również dostanie remaster ?

arrow-right
arrow-right

Crysis Remastered oficjalnie zapowiedziany

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: