Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Call of Duty: Modern Warfare 3 również dostanie remaster ?

Niestety to tylko plotka.

Youtuber TheGamingRevolution znany jest ze zdradzania informacji na temat nadchodzących wydarzeń lub odsłon związanych z Call of Duty. Wcześniej wyjawił szczegóły dotyczące Call of Duty: Modern Warfare czy ostatnio o nadchodzącej odsłonie z serii Black Ops -  Kolejna odsłona Call of Duty to rzekomo reboot Black Ops. Teraz twierdzi, że zbliża się remaster ostatniej części z trylogii Modern Warfare.

Według youtubera strzelanka powstawała od dłuższego czasu oraz na tym samym silniku, co remaster pierwszego Modern Warfare i Modern Warfare 2. Odświeżona trójka ma trafić najpierw na konsolę PS4, by z czasem wyjść na XONE i PC. Przyczyną ma być fakt, że to właśnie Sony naciskało na Activision w celu wydania odświeżonej trylogii oraz pokryło część budżetu produkcji. Firma chciała ich wydania jeszcze przed premierą rebootu, ale gry nie pojawiły się przez Black Opsa 4 nieposiadającego kampanii oraz z powodu strzelaniny w Dallas.

TheGamingRevolution zwraca też uwagę, że w remasterze Modern Warfare 2 umieszczono odniesienie, które wskazuje, że odnowiona edycja trzeciej części faktycznie powstaje - element ukryto w muzeum, odblokowywanym po ukończeniu gry. Ponadto Modern Warfare 3, tak jak poprzedniczka, ma zaoferować jedynie kampanię dla jednego gracza

Pierwotnie Call of Duty: Modern Warfare 3 zostało wydane w 2011 roku na konsolach PS3, X360 i PC. Gra dostała w miarę dobre oceny i zarobiła milion dolarów w szybszym czasie niż film ,,Avatar", któremu osiągnięcie takiego wyniku zajęło 17 dni.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 18 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Premiera PlayStation 5 bez podziałów. Konsola zadebiutuje jednocześnie na całym świecie

arrow-right
arrow-right

Firmware 7.50 dla PS4 z problemami

Komentarze
...
5.173.***.*** • #1
~Moon
35 dni temu

Poj... Ich wszystkich? Nie mają pomysłów na nowe gry więc będą teraz wszystko wypuszczać w wersji remastered? I nabijać drugi raz swoje kieszenie kasą? Za ten sam produkt?

odpowiedz
...
77.255.***.*** • #2
GoDlike
35 dni temu

Poznaj Activision :D

odpowiedz
...
37.248.***.*** • #3
Evo24
35 dni temu

Trudno nie zgodzić się z tobą, ale to także sposób na nadrobienie gry przez ludzi, których MW3 zwyczajnie ominęło. Sam do nich należę. I jeśli faktycznie ten remaster wyjdzie, to będzie on moim pierwszym kontaktem z zakończeniem trylogii Modern Warfare.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.