Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Crysis Remastered oficjalnie zapowiedziany

Postrach komputerów powraca.

Wydany w 2007 roku Crysis jest jedną z najsłynniejszych produkcji w historii gier. Zasłynął dzięki oszałamiającej grafice i wysokimi wymaganiami systemowymi, co spowodowało utworzenie wśród graczy mema ,,Czy Crysis mi na tym pójdzie ?". Wkrótce będziemy mogli ocenić, czy ponownie nas zachwyci jego grafika - Crysis oficjalnie zmierza na konsole obecnej generacji i PC w wersji Remastered.

Zamieszanie dotyczące powrotu serii Crysis trwało od początku kwietnia. Z okazji Prima Aprilis zmieniono zdjęcie na stronie tytułu, co zostało odebrane jako żart, lecz grafika nie została zastąpiona. Następnie po 7 latach odżyło konto gry na Twitterze, co może trochę przypominać sytuację z Cyberpunkiem 2077, gdzie tweet po 5 latach okazał się zapowiedzią. Teraz Crytek oficjalnie potwierdził, że Crysis dostanie wersję Remastered na konsole PS4, XONE, Switch i PC. Niestety twórcy nie zdradzili nam silnika gry oraz daty premiery.

Miejmy nadzieję, że Crytek wkrótce podzieli się dalszymi informacjami i wymaganiami sprzętowymi zremasterowanego Crysisa. Być może karty graficzne RTX okażą się zbyt słabe na odnowioną produkcję niemieckiego dewelopera.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 56 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Firmware 7.50 dla PS4 z problemami

arrow-right
arrow-right

Wirtualnego Euro 2020 w PES też nie będzie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: