Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Fort Triumph wydany, wersja na konsole wkrótce

Bajkowa strategia turowa, która wygląda jak trójkąt XCOMa z Heroesami i Torchlightem.

All in! Games, wydawca gier z polski poinformował dzisiaj, że gra Fort Triumph, ufundowana na Kickstarterze w 2018 roku, doczekała się premiery.
Gracze PC mogą grać już od dziś (albo 29 kwietnia jeśli zamiast Steam wolą GOG), natomiast gracze konsolowi muszą jeszcze chwilę poczekać - trwają jeszcze prace nad wydaniem PlayStation 4, Xboxa One i Nintendo Switch, które ma być dostępne w tym roku.

Jeśli nie słyszeliście o produkcji, to spieszę już z pomocą. Sami twórcy określają grę jako krzyżówkę taktycznego turowego systemu z XCOM zmiksowanego z eksploracją świata niczym w serii Heroes. To co jednak od razu też rzuca się w oczy, to styl graficzny przywodzący na myśl Warcrafta czy Torchlighta.

W grze możemy wybrać jedną z czterech klas postaci, dodatkowo wybierając ją pośród jednej z czterech ras, które oczywiście mają swoje własne umiejętności. Całe środowisko gry jest mocno interaktywne (przesuwanie, przewracanie czy palenie przeszkód), a etapy są generowane losowo, więc w przypadku trudności nie znajdziemy wzorcowego przejścia etapu w sieci. Sam tryb fabularny podzielony jest na trzy akty i zależnie od naszego szczęścia, przejście gry zajmuje 10 do 20 godzin. Poza walką czeka nas oczywiście budowanie i ulepszanie naszego miasta, dzięki zebranym zasobom i artefaktom.

Pełna wersja gry zawiera język polski, powinien więc trafić on również na konsole. Trailer premierowy poniżej:

Źródło:
  • Informacja Prasowa
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 13 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Wirtualnego Euro 2020 w PES też nie będzie

arrow-right
arrow-right

Ghost of Tsushima opóźnione? Taka informacja szerzy się w internecie

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.