Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Wirtualnego Euro 2020 w PES też nie będzie

Jak szaleć to na całego, odwołajmy wirtualną imprezę!

Nie ucieszą się fani piłki nożnej grający w Pro Evolution Soccerra (eFootball PES 2020). 30 kwietnia gra miała otrzymać darmowe DLC z okazji czerwcowych rozgrywek UEFA Euro 2020. Te oczywiście z powodu epidemii nie odbędą się, więc Konami stwierdziło, że stawiając na realizm... nie wyda również darmowego DLC. Bo przecież po co gracze mają dostać namiastkę tego co mogliby zobaczyć na stadionach i w telewizji, skoro siedzą w domach i się nudzą, więc można im nie dać nic. Oficjalnie powodem "zawieszenia na czas nieokreślony" dodatku, jest epidemia koronawirusa w Japonii.

Całe szczęście, że Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 wyszło w listopadzie, oby Nintendo nie wpadło na pomysł zdjęcia gry ze sklepu i wydania jej z inną cyferką w tej samej postaci za rok. Bo Konami zapewne by tak zrobiło - to w końcu mistrzowie w ubijaniu tego, na co czekają gracze.

Co ciekawe, mimo zawieszenia dodatku na czas nieokreślony, w dniach 23-24 maja mają odbyć się wirtualne zawody UEFA eEURO 2020. Zapewne na podstawowej wersji gry.

Na szczęście mimo odwołania większej części sezonu, Codemasters nie wykrastrowało F1 -  F1 2020 zapowiedziane. Zbudujemy własny zespół. EA też raczej nie planuje cięć w FIFA 2020, ale któż to wie...

To już tylko wspomnienie. Nie postawicie tego pucharu na półce.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 9 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Crysis Remastered oficjalnie zapowiedziany

arrow-right
arrow-right

Fort Triumph wydany, wersja na konsole wkrótce

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.