News

Forumowicze GO o Mass Effect 3

Powiadają, że Mass Effect 3 jest najgłośniejszą premierą 2012 roku i chyba jest w tym trochę prawdy. Oczekiwania względem tej produkcji były tak ogromne, że ekipa z BioWare musiała dosłownie stanąć na głowie, aby sprostać ogromnym wymaganiom fanów. Niestety, wśród achów i ochów, które przewijały się w światowych recenzjach, do sieci zaczęły napływać niepokojące wieści na temat bardzo słabego zakończenia serii. Temat stał się o tyle popularny, że na stronach internetowych, facebooku i Stwórca wie jeszcze na czym, zaczęły pojawiać się petycje żądające zmiany zakończenia. Czy słusznie? Być może na to pytanie odpowiedzą wam forumowicze GameOnly.

W newsie znajdziecie tylko przykładowe teksty, po więcej, czytajcie wszystkie inne, niekoniecznie związane z Mass Effect 3 odsyłam na nasze forum.

Oczywiście, zachowałem oryginalną pisownię.

nakimushi - gra jest kapitalna !!!Ta gra klimatem bije większość gier na rynku i jedynie takie Journey może z nią konkurować,
na liczniku tylko 2.5h ale po levelu z dema który jest prologiem lądujemy na innej planecie i naprawdę wszystko wygląda cudnie a gra się świetnie. Gameplay według mnie nie zmienił się jakoś znacznie od 2 części ale nie grałem za długo wiec ciężko to ocenić. Nie dziwie się że gra zbiera oceny w okolicach 10 ...no i ta grafika. Jedynie twarze postaci wyglądają słabo i są słabo animowane ale nie przeszkadza to strasznie.

Mrocz - Zgłaszam, że pełna wersja działa o wiele wiele lepiej. Owszem dalej bywają spadki animacji, ale nie tak drastyczne. Gra się bardzo przyjemnie :) I grafika potrafi zrobić wrażenie.

Magik - Póki co mam 8 godzin na liczniku i jestem zachwycony.
Gra ma kapitalny klimat i mega muze. Cieszy powrót kilku kawałków z ME1

windomearl - Właśnie skończyłem misję na już wspomnianej w tym temacie planecie. Na gorąco mogę napisać tyle. Jest z rozmachem, jest bardziej filmowo niż w poprzedniczkach. Bardzo fajnie jak na razie wypada muzyka, jest bardzo klimatyczna. Jeśli chodzi o gameplay, to gra się niemal identycznie jak w 2. Rozwój postaci troszkę urozmaicony. Graficznie jest znacznie lepiej niż w 2. Może do najładniejszych daleko, ale i tak wszystko prezentuje się fajnie. No to teraz co mi się nie podobało. Animacja jest wręcz TRAGICZNA. Wszyscy, włącznie z Shepardem ruszają się jakby mieli kij w dupie. I to czego wszyscy się obawiali, czyli dialogi. Mam wrażenie że rozmów jest mniej. A może inaczej, mniej jest rozmów interaktywnych, bo gadaniny dużo, ale głównie słuchamy. Natomiast tam gdzie możemy zabrać głos, najczęściej są dwie opcje, może kilka razy spotkałem 3. Żadnego "zbadaj" oraz wypytywania. Jeśli dalej to się nie zmieni, to oj bida panie, bida. Wracam do grania.

Szymku - Gra świetna tak jak się spodziewałem, ale animacja postaci, mimika twarzy to są średnie poziomy ery PS2. Naprawdę aż trudno uwierzyć, że nic nie poprawili

el becetol - Ja tymczasem mam drugi dzień grania praktycznie bez przerwy (no z przerwą na sen, starość nie radość) i gra jakością nie odbiega od poprzednich części, powiem nawet że udaje jej się łączyć najlepsze cechy obu poprzedniczek - czyli epicki i spójny scenariusz jedynki z dowolnością eksploracji dwójki. Sidequestów jest masa, a wszystkie w jakiś sposób wiążą się z wojną, inwazją i żniwiarzami. Każdy sobie może grać jak chce, ja liże ściany, a główny wątek odłożyłem. Ktoś inny może przejść grę tylko wybierając misje priorytetowe. Dla każdego coś miłego.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 32 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Jak straszna jest Yakuza: Dead Souls?

arrow-right
arrow-right

Premierowy zwiastun Ninja Gaiden 3

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: