Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Gamescom 2020 nie zostanie odwołany? Organizatorzy mogą zmienić formę imprezy

To ostatnia szansa na zobaczenie dużych targów growych w tym roku.

Organizowany w Kolonii Gamescom to obecnie największe targi growe na całym świecie, a po postępującej marginalizacji E3 praktycznie jedyne, na których możemy zobaczyć prawdziwe bomby w postaci zapowiedzi nowych gier. Organizatorzy poinformowali w komunikacie prasowym, iż targi organizowane od 2009 roku mogą się jednak w dotychczasowej formie nie odbyć, a wszystko oczywiście przez koronawirusa.

Mając na względzie zagrożenie koronawirusem, zdecydowaliśmy, że w połowie maja podejmiemy wraz z władzami decyzję czy impreza może zostać zorganizowana na miejscu w Kolonii. Jeśli będzie taka możliwość, to poinformujemy Was o dodatkowych obostrzeniach, jakie będą musiały zostać nałożone w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy.

W przypadku odwołania imprezy w tradycyjnej formie jej włodarze poinformowali, iż w zanadrzu mają plan B. Zakłada on, że całe widowisko zostanie zorganizowane w formie streamu online i choć ewent dużo na tym straci, to ostatecznie i tak będzie na co popatrzeć w przeciwieństwie do chociażby odwołanego E3.

Osoby, które już zakupiły bilety na imprezę mogą oczywiście liczyć na zwrot pieniędzy w przypadku, gdy takowa się jednak nie odbędzie na miejscu. Więcej informacji mamy poznać już wkrótce.

Tagi:
Czas czytania: 2 minut, 3 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
GamesCom 2020 również odwołany - 15.04.2020 22:31
Niedawno pisaliśmy też o...

Square Enix nie przyspieszy premiery cyfrowego Final Fantasy VII

arrow-right
arrow-right

Remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 niedostępny na rosyjskim PS Store

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.