Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 niedostępny na rosyjskim PS Store

Rosjanie nie będą mogli nacieszyć się grą na PS4.

31 marca na PS4 premierę miało Call of Duty: Modern Warfare 2 Campain Remastered. Jak sama nazwa wskazuje odnowiona została jedynie kampania fabularna, zatem fani multiplayera mogą czuć się zawiedzeni. Jednak nie wszyscy będą mogli nacieszyć się grą. Tytuł nie pojawił się w Rosji.

Rosyjski oddział Sony Interactive Entertainment zdecydował się na nie sprzedawanie produktu w lokalnym PS Store. Jako że gra nie wyszła jeszcze w wersji pudełkowej, nasi sąsiedzi nie będą mogli nabyć w swoim kraju remastera Modern Warfare 2.

Prawdopodobnie przyczyną całego zamieszania okazuje się być misja No Russian, której twórcy remastera postanowili nie wycinać z gry. W niej jako agent CIA bierzemy udział w ataku terrorystycznym, gdzie zabijamy cywilów na rosyjskim lotnisku. Co ciekawe w 2009 przez tą samą misję postanowiono nie sprzedawać oryginału w Rosji. Dopiero po czasie trafił na półki sklepowe, ale pozbawiony kontrowersyjnej misji.

Activision zaznaczyło, że nie będzie żadnego problemu z wersjami na XONE i PC, które pojawią się w sklepie Microsoftu i Battle.net, lecz ukażą się dopiero 30 kwietnia. Warto dodać, że ubiegłoroczne Call of Duty: Modern Warfare również nie ukazało się na rosyjskim PS Store.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 59 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Gamescom 2020 nie zostanie odwołany? Organizatorzy mogą zmienić formę imprezy

arrow-right
arrow-right

Nagrody BAFTA Games Awards rozdane. Nie obyło się bez niespodzianek

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.