Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Square Enix nie przyspieszy premiery cyfrowego Final Fantasy VII

Jeśli chcecie zagrać szybciej - szukajcie gry w sklepach. O ile jakieś są otwarte.

Pisaliśmy już wcześniej o tej historii - najpierw Square Enix informowało, że może Final Fantasy VII Remake może nie zdążyć do sklepów, potem okazało się, że przyspieszono dostawy i gra dotarła nawet wcześniej niż powinna, a część sklepów zaczęła ją sprzedawać, aby zdążyć przed obostrzeniami, lub aby wolniej pracujący kurierzy dostarczyli ją na czas. Coraz więcej graczy otrzymuje pudełkową wersję, więc gracze którzy wybrali cyfrową wersję zaczęli naciskać, aby odblokować już wersję cyfrową w sklepie i pozwolić w nią grać.

Nic z tego. Square stwierdziło, że z powodu pandemii internet działa na tyle wolno, że daje nam pozostałe 6 dni do premiery na spokojne ściągnięcie gry i równo o północy (zazwyczaj kilkanaście sekund po), 10 kwietnia, będziemy mogli odpalić grę.

Miały więc być problemy dla wielbicieli pudełek, a póki co to mamy problem w drugą stronę i kto został w domu mógł stracić.

Na szybko przejrzałem oferty naszych rodzimych sklepów, ale wygląda, że na razie pilnują daty premiery. Jeśli jednak ktoś się już wyłamał - dajcie znać, inni gracze pewnie chętnie dorwą tę wyczekiwaną grę w swoje ręce.

Poniżej najnowszy, premierowy trailer z gry (wypuszczony wczoraj):

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 7 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

The Last of Us II nie dostanie dema przed premierą

arrow-right
arrow-right

Gamescom 2020 nie zostanie odwołany? Organizatorzy mogą zmienić formę imprezy

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.