News

GT Academy 2013 - eliminacje w Poznaniu!

Już w najbliższy weekend Gran Turismo Academy 2013 zawita do Poznania. Gran Turismo Academy to niepowtarzalna okazja dla graczy i wielbicieli szybkiej jazdy, aby z wirtualnego toru przenieść się na największe tory wyścigowe świata. Zapraszamy 6 i 7 lipca do Centrum Handlowego Malta. Zwycięzca Gran Turismo Academy2013 weźmie udział w elitarnych zawodach za kierownicą Nissana GT-R GT3 Nismo!

Na śmiałków marzących o karierze kierowcy wyścigowego w Poznaniu czekają nie lada atrakcje. Przez cały weekend będzie można spróbować swoich sił i zawalczyć o udział w kolejnych etapach projektu, ścigając się na symulatorach w specjalnie wyznaczonej strefie GT Academy w Centrum Handlowym Malta. Uczestnicy eliminacji w Poznaniu rywalizować będą z wielbicielami GT z Trójmiasta, Krakowa, Warszawy, Wrocławia i Katowic, a dwie osoby, które uzyskają najlepsze w Polsce czasy przejdą do kolejnego etapu rozgrywek.

W tym roku, Polska już po raz drugi w historii GT Academy dołączyła do europejskich rozgrywek, w których rywalizować będzie w jednej grupie z Czechami, Słowacją oraz Węgrami. Eliminacje do GT Academy 2013 odbywają na dwa sposoby – za pośrednictwem sieci w PlayStation Network lub podczas organizowanych przez polski oddział PlayStation eliminacji na żywo. Na poziomie krajowym wyłonionych zostanie 4 zwycięzców rozgrywek ONLINE oraz 2 zwycięzców rozgrywek podczas IMPREZ NA ŻYWO.

IMPREZY NA ŻYWO odbywają się w sześciu miastach Polski: Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Wszyscy chętni, którzy podejmą wyzwanie PlayStation i zdecydują się sprawdzić swoje predyspozycje do jazdy wyścigowej, zmierzą się na specjalnym wirtualnym torze Gran Turismo 5. Dwóch uczestników wszystkich IMPREZ NA ŻYWO, rozgrywanych w sześciu miastach, którzy osiągną najlepsze czasy, awansuje do kolejnego etapu rozgrywek – Finału Grupowego.

W najbliższy weekend to Poznań zmierzy się w Gran Turismo Academy 2013. Zapraszamy 6 i 7 lipca do Centrum Handlowego Malta.

Miejsce i termin eliminacji na żywo

1 GDAŃSK: Galeria Bałtycka 29-30.06
2 POZNAŃ: C.H. Malta 6-7.07
3 KRAKÓW: Galeria Krakowska 13-14.07
4 WROCŁAW: C.H. Magnolia 20-21.07
5 WARSZAWA: Złote Tarasy 27-28.07
6 KATOWICE: Silesia 3-4.08

Eliminacje online rozpoczęły się 2 lipca o godzinie 10.00 czasu polskiego i trwać będą do 29 lipca 2013 roku, do godziny 0.59. Aby wziąć udział w GT Academy 2013 wystarczy pobrać darmowe i całkowicie nowe GT Academy Qualification, które w tym roku zostało oparte na specjalnej wersji demonstracyjnej Gran Turismo®6. Ośmiostopniowe kwalifikacje, przygotowane przez legendarnego twórcę Gran Turismo®, Kazunori Yamauchiego, będą ekscytującym przeżyciem zarówno dla graczy, jak i fanów wyścigów. Zróżnicowane wyzwania skupiają się na różnych umiejętnościach wymaganych od profesjonalnych kierowców wyścigowych. Zawodnicy mają cztery tygodnie na ukończenie wyzwań, poczynając od prowadzenia Nissana z napędem na tylną oś i pokonywania zakrętów z dużą prędkością, aż do ustanawiania jak najlepszych czasów przejazdów w trudnych warunkach pogodowych. Czterech najszybszych graczy przejdzie do finału grupowego, w którym polscy zawodnicy zmierzą się z graczami z Czech, Słowacji oraz Węgier.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 16 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

DualShock 3 vs DualShock 4

arrow-right
arrow-right

Sony chwali się nowym padem

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: