News

Star Wars: Outlaws ze szczegółami rozgrywki. Ubisoft ujawnia mechaniki

Open worldzik to jak zwykle podstawa.

Jeśli lubicie Gwiezdne Wojny to z pewnością śledziliście ostatni ewent Summer Game Festival, na którym poznaliśmy nowy teaser wyczekiwanego Star Wars: Outlaws Star Wars Outlaws z nowym tajemniczym teaserem. Wtedy powiedzieliśmy Wam, że już wkrótce poznamy szczegóły. Ten dzień właśnie nadszedł!

Na ewencie Ubisoft Forward Francuzi rozpoczęli od prezentacji Gwiezdnych Wojen właśnie. Tym razem nie otrzymaliśmy krótkiego teasera, czy nudnego trailera, ale to co wszyscy chcieliśmy zobaczyć — czysty gameplay do naszej oceny. Zresztą spójrzcie sami!

Okazuje się, że tytuł wbrew pozorom będzie całkiem rozbudowany, nawet jak na otwarte światy, do których przyzwyczaili nas francuzi. W grze będziemy mogli swobodnie eksplorować kosmos i walczyć naszym statkiem w przestrzeni oraz na planetach. W przeciwieństwie do np. Starfielda lądowanie na nich odbywa się bez żadnych loadingów. Podczas myszkowania pomiędzy asteroidami należy jednak uważać, żeby nie wlecieć czasem na terytorium wrogiej frakcji. Czemu ma to takie znaczenie? Bo okazuje się, że w tytule znajdzie się system reputacji, który według producenta będzie w niej odgrywał ważną rolę.

Oprócz tego możemy liczyć na mnóstwo zadania, które, według producenta będą obfitowały także w trudne wybory, od jakich również może zależeć nastawienie mieszkańców danej planety do naszej bohaterki. Na deser mamy możliwość walki po cichu, bądź robiąc zadymę i w obu tych stylach pomoże nam nasz zwierzęcy towarzysz.

Star Wars: Outlaws ukaże się 30 sierpnia na PS5, XSX, i PC. Potwierdzono obecność polskiej wersji językowej gry.

Czas czytania: 2 minut, 23 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Anno 117 Pax Romana ujawnione na Ubisoft Forward 2024

arrow-right
arrow-right

Indiana Jones and the Great Circle wciąż bez daty premiery. Nowy zwiastun zabiera graczy w Himalaje

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: