News

Injustice: Gods Among Us za darmo na PS4, XONE i PC

Jeśli macie ochotę ponaparzać się z Supermanem, to macie ku temu świetną okazję.

Gracze nie mają ostatnio co narzekać w przypadku darmowych gier. Z powodu pandemii dostaliśmy za darmo wiele hitów pokroju Assassin's Creed II, Lego Ninjago: The Video Game, Tomb Rider (2013) czy Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, o cotygodniowych tytułach rozdawanych poprzez Epic Games Store nie mówiąc, z czego jednym z nich było GTA V. Tym razem udostępniono graczom produkcję stworzoną przez twórców serii Mortal Kombat.

Kolejnym tytułem rozdawanym za darmo jest ciepło przyjęta bijatyka Netherrealm Studios pt. Injustice: Gods Among Us w wersji Ultimate Edition zawierającej 6 nowych postaci oraz zestaw skórek i misji. Grę mogą zdobyć posiadacze Playstation 4, Xbox One, Xbox 360 oraz PC poprzez platformę Steam. W przypadku konsoli XONE mamy do czynienia z wersją na X360 odpalaną w ramach wstecznej kompatybilności. Oferta potrwa do 25 czerwca, zatem radzimy spieszyć się z odebraniem gry.

Injustice: Gods Among Us pierwotnie zostało wydane w 2013 roku na PS3, Wii U i X360, zaś edycja Ultimate na PS4, XONE, PS Vita i PC. Gra doczekała się solidnej kontynuacji w 2017 roku na PS4, XONE i PC. Tytuł opowiada o konflikcie bohaterów z uniwersum DC Comics, gdzie jedni po stronie Supermana utrzymują porządek za pomocą brutalnej siły, zaś drudzy z Batmanem na czele stawiają opór i przywołują swoje odpowiedniki z alternatywnego świata, aby pomogły im uratować świat przed tyranią Człowieka ze Stali.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 11 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Crash Bandicoot 4 pojawi się w październiku ? Wyciekły screeny ze zwiastuna oraz okładki gry

arrow-right
arrow-right

Konferencja EA to najsłabszy pokaz gier od lat

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: