News

Warner Bros Games jednak nie na sprzedaż. Plotki zostały zdementowane

Można nie lubić gier od Warnera, ale to wciąż lepsze niż Mortal Kombat od EA.

Od pewnego czasu krążyły plotki, jakoby oddział Warner Bros dotyczący gier miał zostać wystawiony na sprzedaż. Wśród potencjalnych nabywców pojawili się wydawcy z kiepską opinią wśród graczy, czyli Electronic Arts, Activision, czy Take-Two. Jeśli u kogoś zaczęły pojawiać się obawy o swoje ulubione marki pokroju Mortal Kombat czy gier Lego, to może się uspokoić.

Tydzień temu dyrektor generalny Warner Media rozesłał do pracowników notatkę dotyczacą zmian organyzacyjnych, na której została wyjaśniona sytuacja ze sprzedażą. Z wiadomości wynika, że oddział nie zostanie sprzedany, zaś gry mają zostać głównym źródłem dochodu. Nie wiadomo czy to chwilowa decyzja, czy nigdy nie było w planach pozbycia się działu z grami, ale tego raczej się nie dowiemy.

Najnowszą zapowiedzianą grą wydawcy jest Suicide Squad, za które odpowiada Rocksteady Studios. Mozliwe, że 23 sierpnia w ramach imprezy DC Fandom 2020 poznamy więcej informacji o produkcji. Można spodziewać się też zapowiedzi nowej gry innego studia - Netherrealm Studios, które pracuje nad nią od jakiegoś czasu.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 54 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dirt 5 z koncertową ścieżką dźwiękową

arrow-right
arrow-right

The Last of Us II z nowymi, darmowymi dodatkami

Komentarze
...
185.68.***.*** • #1
skalariX
1342 dni temu

Nigdy nie lubiłem gier z Batmanem. Chyba przez głupkowatego Jokera ... To samo z filmami.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: