News

Interplay w ofercie! Morderstwo, śmierć i zabijanie x2...

Z wielką radością mogę ogłosić, w sumie z dawna oczekiwany, fakt powiększenia się naszej oferty o kolejnego wydawcę. Tym razem jest to Interplay, a współpracę rozpoczynamy od dwóch części MDK.

Murder, Death, Kill? Mission: Deliver Kindness? A może po prostu Max, Doc i Kurt? Rozwinięć skrótu MDK było wiele, ale niezależnie od tego jakby tych gier nie nazywać, na zawsze pozostaną one przykładami wyjątkowych gier akcji łączących w sobie dopracowaną rozgrywkę, oraz wykręcony humor tak charakterystyczny dla wszystkich produkcji studia Shiny Entertainment. MDK i MDK 2 trafią do cdp.pl w cenie 19,99 za grę.

Oczywiście to nie koniec gier Interplay w naszym serwisie. Jakie będą kolejne tytuły nietrudno przewidzieć, a na spodziewany koniec świata szykujemy dla nich specjalną promocję.

Oprócz tego chciałbym przypomnieć o naszej promocji na Far Cry 3, która trwa do jutra, do godziny 17:00 - każdy, kto kupi nowego sanboxa Ubisoftu może wybrać sobie jedną z pięciu gier całkowicie za darmo. Szczegóły oferty w tym miejscu - www.cdp.pl/farcry3.

Czas czytania: 1 minuta, 45 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ps Vita w zestawie z Soul Sacrifice

arrow-right
arrow-right

The Demon Lord Belial już do ogrania

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: