News

Kangurek Kao wspomoże prawidzwe kangury

100% przychodów ze sprzedaży gry trafi na walczenie ze skutkami pożarów w Australii.

Chociaż serwis o grach to nie miejsce na rozmowy o klęskach żywiołowych, to dziś wyjątkowo nawiążę do jednej z największych i najgłośniejszych katastrof ostatnich miesięcy - pożarów lasów w Australii. Nadarzyła się bowiem okazja, aby to co lubimy najbardziej - czyli granie - połączyć z pomaganiem - właśnie poszkodowanym ludziom i zwierzętom, którzy ucierpieli w ramach tego smutnego wydarzenia.

Warszawskie Tate Multimedia na Steamowej stronie Kangurka Kao 2, poinformowało, że cały dochód z gry pomiędzy 9 a 19 stycznia 2020 trafi do fundacji WIRES. Po tej dacie poda też dokładną kwotę, jaką zarobiła gra i jaka zostanie przekazana. Bardzo ładny gest.

Grę za zaledwie 7,19zł kupicie pod tym adresem:
https://store.steampowered.com/app/1048540/Kao_the_Kangaroo_Round_2

Kangurek Kao to wspominana przez wielu z sentymentem (z czasów młodzieńczych) seria paltformówek, do tego jedna z niewielu i jedna z pierwszych polskich gier na konsoli PlayStation 2 czy pierwszym Xboxie. W zeszłym roku na twitterze odbyła się akcja #BringBackKao, a firma Tate zrobiła nam niespodziankę i w dzień dziecka wrzuciła drugą część na Steam - do tego dodając kilka poprawek, oraz aktualizując grę do dzisiejszych sprzętów. Po sukcesach Spyro i Crasha w remasterowanej wersji nie obraziłbym się na naszą polską odpowiedź - może już nie jako remaster, a nową grę z Kangurem w roli głównej.

Czas czytania: 2 minut, 13 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Sony może nie pojawić się na E3 2020? Tak twierdzą anonimowi informatorzy

arrow-right
arrow-right

Elden Ring pojawi się na Taipei Game Show. Czy możemy liczyć na nowy trailer?

Komentarze
...
85.89.***.*** • #1
GoDlike
1590 dni temu

Dajcie na ps4 ????

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: