News

Kingdom Come Deliverance 2 z nowym trailerem na SGF

Warhorse ponownie nie zawodzi!

Jeśli oglądaliście w całości Summer Game Festival, to przynajmniej przez pierwszą godzinę mogliście poczuć pewien niedosyt. Niewiele było bomb, a dużo miejsca poświęcono grom multiplayer. Warto jednak było czekać, bo w końcu wleciało to, na co wielu z nas czekało — Kingdom Come: Deliverance 2!

I czy było na co czekać? A jakże. Otrzymaliśmy całkiem świeży trailer ukazujący dalsze dzieje naszego dzielnego wojaka Henryka uwikłanego już od pierwszej części gry w ogromną intrygę wstrzasającą całymi średniowiecznymi Czechami. Na trwającym niemal dwie minuty wideo oprócz samej walki zaobserwujemy też chociażby... broń palną, jaka w tej części gry będzie całkowitą nowością.

Deweloper przy okazji potwierdził także platformy docelowe, na które zmierza tytuł, czyli konsolowe nowej generacji oraz pecety. Podobnie jak i pierwsza część gry — Kingdom Come Deliverance 2 będzie zawierał polską wersję językową. Niestety według ostatnich informacji tytuł będzie działać jedynie w 30 FPS —  Kingdom Come: Deliverence II w 30 fps na konsolach. Gra ukaże się jeszcze w tym roku.

Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Sid Meier's Civilization 7 oficjalnie na Summer Game Fest 2024

arrow-right
arrow-right

Star Wars Outlaws z nowym tajemniczym teaserem

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: