News

Kingdom Come: Deliverence II w 30 fps na konsolach

Xbox Series S przyczyną zamieszania?

"Kingdom Come: Deliverance II" to kontynuacja popularnej gry RPG, która przenosi graczy do średniowiecznych Czech. Według najnowszych informacji, gra będzie działać w 30 klatkach na sekundę na konsolach, co jest standardem dla wielu gier zapewniających wysoką jakość grafiki w rozdzielczości 4K na PlayStation 5 i Xbox Series X, oraz 1440p na Xbox Series S.

Ograniczenia techniczne Xbox Series S, zwłaszcza 10 GB pamięci RAM, rzeczywiście miały wpływ na rozwój gry Kingdom Come Deliverance 2. Zgodnie z informacjami podanymi przez producenta Martina Klímę podczas wydarzenia Game Access w Brnie, Warhorse Studios musiało dostosować zakres gry do możliwości tej konsoli, co ostatecznie przełożyło się na decyzję o zwiększeniu jej rozmiaru tylko o 25% w porównaniu do poprzedniej części.

W moim odczuciu to zwykła wymówka i zrobienie z Series S chłopca do bicia, by ukryć własny nieprofesjonalizm... Skąd ograniczenia nałożone na PS5 i Xboxa Series X? Skoro te dwie konsole są znacznie mocniejsze, to powinny otrzymać tryb 60fps. A co Wy sądzicie o tym wytłumaczeniu? Dajcie znać w komentarzach.

Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kena: Bridge of Spirits trafi na Xbox!

arrow-right
arrow-right

Recenzja: Stellar Blade

Komentarze
...
83.11.***.*** • #1
maniekmaniu
7 dni temu

Moim zdaniem MS dało do zrozumienia, że wersja na XsS ma zbytnio nie odbiegać od wersji XsX. Z tym, że dlaczego na PS5 tak samo?

Może faktycznie lekkie lenistwo aby szybko wydać, a za jakiś czas path 60kl za mocniejszych konsolach.

odpowiedz
...
46.45.***.*** • #2
m4teks
7 dni temu

Też się dziwię, że wersja na PS5 ma oberwać rykoszetem... Nie zapominajmy jednak, że pierwsza część na konsolach w dniu premiery była strasznie zoptymalizowana... Zobaczymy jak dwójeczka.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: