News

Kulawa Kaczka, Żelazna Dama czy Orzeł Biały - to ciosy Lidii Sobieskiej w Tekkenie 7

Tekken 7 poza polską zawodniczką zafunduje nam festiwal sucharów prosto z Japonii.

Już jutro w Tekkenie 7 zawita polska zawodniczka, Lidia Sobieska. Reprezentantka to nie byle jaka, bo walczy w Turnieju Króla Żelaznej Pięści o wolność dla naszego kraju i uwolnienie go od zajmujących Rembertowo oddziałow Tekken Force, reprezentując nas jako... premier. Do tego premier, która jest świetna w Karate.

Jeśli jednak myślicie, że szczyt absurdu został osiągnięty, to wystarczy przyjrzeć się liście ruchów. Oczywiście z tą kulawą kaczką to trochę naciągnąłem, bo prawidłowym tłumaczeniem dla Lame Duck jest raczej Kuternoga, ale Żelazna Dama, Orzeł Biały, Dla Narodu, Wiosenna Mgła czy Weto to faktyczne jej ciosy (wszystkie do sprawdzenia na filmiku na końcu newsa). Trzeba więc przyznać, że twórcy w Namco nieco poczytali o naszej kulturze i polityce i bardzo zabawnie wypunktowali parę rzeczy i puścili parę oczek w stronę ostatnich paru dekad. Oczywiście to nie jedyna kategoria sucharów, pojawia się nawet cios o nazwie Przyczajony Tygrys, Wschodzący Smok.

Wiele osób było przekonanych, że Lidia to tak naprawdę Ciri z Wiedźmina, o czym miała świadczyć nie tylko blizna na twarzy, ale też fakt, że Namco-Bandai wydawało gry z Wiedźminem w niektórych krajach, oraz zaprzęgło już do roboty Geralta w Soul Caliburze. Uznano pewnie jednak, że zbyt bardzo odstawałaby od reszty postaci, chociaż z drugiej strony te w Tekkenie i tak są tak abstrakcyjne (pozdro Gon i Mokujin), że pewnie nie zrobiłoby nam to różnicy. No, może jedną - nie byłoby tak zabawnie czesać na padzie ciosów pokoju Politycznego Sztormu.

Pełna lista ciosów znajduje się na Tekkenowym Fandomie , a poniżej oczywiście trailerek z panią premier Lidią Sobieską i wspomnienia nagranie z listą jej ruchów. Ruszacie jutro na wojnę z Mishima Zaibatsu?


Gry:
Czas czytania: 2 minut, 33 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Tekken 8 na nowym zwiastunie - 06.02.2023 23:05
Tekken nauczy cię lepiej grać - 28.01.2020 13:32
Soul Calibur VI i Tekken 7 dostaną nowe postaci - 05.08.2019 10:14
Niedawno pisaliśmy też o...

Microsoft testuje granie w produkcje F2P bez abonamentu Live

arrow-right
arrow-right

Sony planuje zamknąć PS Store na PS3 i PS Vita

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: