News

Soul Calibur VI i Tekken 7 dostaną nowe postaci

W trakcie turnieju bijatyk EVO 19 zapowiedziano nowe dodatki do dwóch bijatyk.

Chociaż Tekken 7 jest już na rynku 2 lata, a Soul Calibur VI jesienią będzie obchodzić pierwszą rocznicę, Namco Bandai nie zamierza porzucać gier i dopakowuje je nową zawartością. Troszkę podyktowane jest to tym, że w tej generacji raczej już nowej bijatyki nie uświadczymy (za półtora roku będziemy grać na nowych konsolach), trochę też chęcią wyciągnięcia z graczy kasy. Skrytykowałbym to, ale patrząc na innych, którzy co roku dodają tylko cyferkę z rokiem w nazwie gry (FIFA, NHL, F1 itp.), DLC i dodatki są w sumie lepszą i tańszą alternatywą i wspomniane gry mogłyby się czegoś nauczyć.

Wracając jednak do meritum: Tekken 7 ma dostać cały nowy (trzeci już) Season Pass, z wraz z nim aż cztery nowe postaci - we wrześniu Zafina i Leroy Smith, a zimą i wiosną kolejne dwie, które dopiero zostaną ujawnione. Na sam koniec dostaniemy też nową arenę do walk. Oczywiście i osoby które nie kupią tego dodatku dostaną nieco zmian w grze - poprawki ale i zmiany w interfejsie.

Podobnie sytuacja wygląda z Soul Caliburem VI - tutaj także dostaniemy kolejną przepustkę sezonową i także czterech nowych zawodników. Pierwszy z nich, podobnie jak nasz rodzimy wiedźmin Geralt pochodzi z innej gry - Samurai Shodown - i jest to Haohmaru. Pozostałe poznamy później. W ramach DLC pojawiła się też dobrze znana wszystkim Cassandra, którą pamiętam jeszcze z czasów PS2. Oczywiście poza postaciami dostaniemy też nowe przedmioty do "ubierania" i modyfikowania postaci wg. własnego pomysłu. Premiera zapewne w okolicy października, w rocznicę wydania gry.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 23 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Tekken 8 na nowym zwiastunie - 06.02.2023 23:05
Kulawa Kaczka, Żelazna Dama czy Orzeł Biały - to ciosy Lidii Sobieskiej w Tekkenie 7 - 23.03.2021 23:28
Tekken nauczy cię lepiej grać - 28.01.2020 13:32
Niedawno pisaliśmy też o...

Gamescom z konferencją. Opening Night Live za dwa tygodnie

arrow-right
arrow-right

Cooking Mama niespodziewanie z nową odsłoną

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: