News

Sequel L.A. Noire w produkcji? Przeciek wskazuje na istnienie gry

Niestety nie wiemy czy jest wiarygodny.

Gra detektywistyczna L.A. Noire stanowi jeden z niewielu eksperymentów w portfolio Rockstar Games. Tytuł stworzony przez Team Bondi pod czujnym okiem wydawcy mimo obaw okazał się jednak sporym sukcesem, zarówno marketingowym jak i sprzedażowym. Pomimo tego Rockstar nie będąc do końca zadowolonym ze sprzedaży, a także biorąc pod uwagę głośne oskarżenia pod adresem dewelopera o złym traktowaniu pracowników, zdecydował się zakończyć z Team Bondi współpracę, grzebiąc ewentualny sequel gry na wiele lat.

Od premiery tytułu minęło 9 lat, podczas których deweloper gry przestał istnieć, a do naszych uszu co jakiś czas dochodziły plotki na temat powstawania kolejnej części gry. Nie mieliśmy jednak dostępu do żadnych poważniejszych przecieków... aż do teraz.

Kilka dni temu w serwisie YouTube pojawiło się wideo z jednym z utworów rzekomo dołączonych do ścieżki dźwiękowej L.A. Noire 2, konkretnie "Matthew Wilder - Break My Stride" stanowiący jeden z hitów lat 80. Materiał został już oczywiście usunięty, ale w internecie nic nie ginie, więc internauci, którzy zrozumieli naturę przecieku, szybko zaczęli robić screeny informacji dołączonych do filmiku, które teraz możemy zobaczyć poniżej.

Opis sugeruje, iż materiał stanowi własność Take-Two (czyli firmy posiadającej Rockstar Games) i zawiera także adnotację o automatycznym wygenerowaniu filmiku, co tłumaczyłoby, w jaki sposób wyciekł on na platformę Google. Niestety konto, z którego go opublikowano, zostało niemal natychmiast usunięte i nie ma obecnie możliwości weryfikacji przecieku, toteż do tej informacji należy podejść ze sporą dawką ostrożności.

Sam utwór brzmi następująco:

Jeśli przyjąć, że przeciek ten jest wiarygodny, to wciąż nie jest pewne czy data jego nagrania jest niejako wskazówką co do dekady, w jakiej toczy się akcja gry, czyli lat 80, czy też Rockstar postawi na późniejszy okres. Firma może przecież przygotowywać odsłonę gry w czasach współczesnych, do której starsze piosenki stanowią jedynie dodatek budujący klimat w określonym etapie fabuły. Będziemy was informować jeśli pojawią się nowe szczegóły dotyczące gry.

L.A. Noire zadebiutował w 2011 roku na PlayStation 3 oraz Xbox 360, niedługo później pojawiłą się wersja na pecety, a tytuł ostatecznie doczekał się również portu na konsole obecnej generacji. Wydawca pomimo gorących próśb fanów nie zdecydował się na spolonizowanie gry. Marka wciąż należy do Take-Two Interactive.

Czas czytania: 3 minut, 8 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Assassin's Creed Odyssey za darmo przez cały weekend. Ubisoft zaprasza do zabawy

arrow-right
arrow-right

Story of Seasons: Friends of Mineral Town w końcu z datą premiery

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: