News

Need for Speed Unbound oficjalnie!

Nowa odsłona NFS wyciśnie z next-genów zapewne siódme poty, bowiem na "starą" generację nie ukaże się wcale. Najwyższa pora.

Potwierdziły się informacje które przed czasem ujawnił jeden z japońskich sklepów z grami i zapowiedziano dziś Need for Speed Unbound. Gra faktycznie wyjdzie w grudniu, więc EA wybrało sobie naprawdę krótki czas na promowanie gry - trafi ona bowiem do nas za niecałe dwa miesiące.

Tym razem trafimy do miasta Lakeshore, gdzie standardowo będziemy brać udział w wyścigach ulicznych. Oczywiście do wyboru dostaniemy wiele znanych klasycznych samochodów, które będzie można podrasować zarówno pod maską, jak i na karoserii - od zmiany jej elementów na naklejkach i lakierach skończywszy. Pojawią się też pościgi policyjne, a sam trzon polegał będzie na tym, że w kazdym tygodniu w świecie gry będziemy brali udział w wyścigach, co pozwoli nam na koniec wziąć udział w finałowym wyzwaniu.

Nie każdemu musi spodobać się nowa stylistyka. O ile komiksowe postaci są fajne, o tyle pewnie część osób może mieć problem z przetrawieniem "dymków" pojawiających się za autem. Mi osobiście taka zmiana do gustu przypadła - całość wygląda przez to całkiem filmowo, bowiem efekty są dorysowywane tak, jakby ktoś nagrał z naszych przejazdów film i potem spędził tygodnie na post-processingu nagrania - tymczasem wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym. To może pewna sprzeczność, że komiksowość nadała filmowości, ale jak obejrzycie trailer, to zrozumiecie o co chodzi.

Twórcy zapewniają, że gra będzie chodzić w 60 FPS i 4K, dlatego też nie wyjdzie na poprzednią generację, ani na Switcha. Premiera na PlayStation 5 i Xboxie już 2 grudnia, a kto zamówi preorder, zagra jeszcze wcześniej - 30 listopada. Na razie brak informacji, czy będzie dostępne 10 godzinne demo w ramach EA Play - ale zapewne taka opcja też się pojawi.

Czas czytania: 2 minut, 33 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Poznań Game Arena 2022 - Relacja z PGA

arrow-right
arrow-right

Pokemon Scarlet & Violet z długim gameplayem

Komentarze
...
193.19.***.*** • #1
Raito
626 dni temu

Według mnie bieda przeokrutna.

odpowiedz
...
83.20.***.*** • #2
maniekmaniu
626 dni temu

Najlepsze były Undergroundy i tuningi. Czasy Xbox classic i PS2.

odpowiedz
...
193.163.***.*** • #3
gnysek
623 dni temu

W sumie ta seria od jakiegoś czasu stacza się w tę stronę, więc jeśli komuś podobały się odsłony sprzed 10-20 lat - to zadowolony nie będzie.

odpowiedz
...
193.19.***.*** • #4
Raito
620 dni temu

I to jeszcze Criterion robi... wstyd mi za nich. Dawać nowego Burnouta!

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: