News

New Tales from the Borderlands z przeciekiem

Festiwal QTE powróci jeszcze tej jesieni? Najbliższy tydzień pokaże...

Tales from the Borderlands było jedną z ciekawszych propozycji od Telltale Games w czasach, gdy firma tworzyła przygodówki będące festiwalem wybierania odpowiedzi które (podobno) miały wpływ na fabułę i przeplatane były QTE (które najczęściej można było olać, bo jedynie niewielka część powodowała napis game over). Mimo to, taka krzyżówka gatunków visual novel i point and click ze względuu na dialogi i scenariusz potrafiła wciągnąć - sam przeszedłem wszystkie gry od TT które trafiły do PS+.

The Wolf Among Us 2 ze zwiastunem

To nie tylko nowy rozdział przygód Wilka, ale i nowy rozdział dla Telltalle Games.

Czytaj dalej »

Telltale jednak w końcu padło (chociaż główną przyczyną było raczej to, że gry wychodziły w epizodach i każdy kolejny kupowało coraz mniej osób), ale mówiło się też dużo o złym zarządzaniu firmą, czy korzystaniu z przestarzałego silnika który generował koszty i opóźnienia większe, niż gdyby firma szła do przodu. Teraz jednak dokładnie pod tym samym szyldem nowa ekipa szykuje podobne gry - na początku roku dostaliśmy zapowiedź Wolf Among Us 2, a dzisiaj dostaliśmy przeciek gry która ma trafić do nas jeszcze przed tą premierą i jest to New Tales from the Borderlands.

Warto tutaj nadmienić, że chociaż całość wygląda podejrzanie przez bardzo bliską datę premiery, Gearbox, właściciel marki Borderlands, potwierdził już wcześniej, że powstaje kontynuacja gry. Źródłem dzisiejszego pzecieku jest Amazon, który często przez pomyłkę wyświetla świeżo dodane do katalogu produkty, które za chwilę znikają, aż do czasu ich oficjalnego ujawnienia.

Ze informacji które wyciekły wiadomo, że gra ma być podzielona na pięć epizodów (nie wiadomo czy po prostu będą to rozdziały, czy "sezony" jak w starszych grach tego typu), a głównymi bohaterami mają być Anu, Octavio oraz Fran. Co ciekawe, Wario64 który pierwszy poinformował na twitterze o tym znalezisku (jego konto jest oznaczone jako zweryfikowane i raczej ma dobrą historię "wycieków"), skasował już pierwotny wpis - co zapewne oznacza, że został o to poproszony, inaczej zwyczajnie napisałby, że jest w tym jakaś ściema. Istnieje więc duża szansa, że gra ma zostać pokazana na Gamescomie i to jedna z tych "niespodziewanych" pozycji, które zapowiadał Geoff.

Gamescom z większą liczbą zapowiedzi niż zastępstwa E3

Wydarzenia zastępujące E3 pokazały nam więcej gier o których wiemy, niż tych które były niespodziankami - teraz ma być na odwrót.

Czytaj dalej »

Premiera gry miałaby nastąpić już 21 października. Jeśli to prawda, potwierdzenie otrzymamy jeszcze w tym miesiącu.

Dla przypomnienia, trailer pierwszej części gry.

Czas czytania: 3 minut, 25 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Kalendarz Premier — Marzec 2024 - 01.03.2024 19:00
Niedawno pisaliśmy też o...

Sony przygotowało streszczenie fabuły God of War

arrow-right
arrow-right

Sky: Children of the Light zmierza na PlayStation. Za darmo

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: