News

Sony przygotowało streszczenie fabuły God of War

Felicia Day i Mimir zapraszają na wspomnienia przygód sprzed 4 lat.

Premiera God of War: Ragnarok zbliża się wielkimi krokami i wygląda, że szanse na jej opóźnienie są już niewielkie, gdyż Sony ewidentnie wystartowało właśnie z kampanią reklamową gry - na 3,5 miesiąca przed premierą.

Postanowiono zacząć od przypomnienia o czym była gra. Mowa oczywiście o ostatniej nienumerowanej części, która w pewnym sensie jest restartem serii, a akcja nie toczy się już wokół bogów greckich, a nordyckich - chociaż każdy kto grał na pewno wie, że odpowiednie "smaczki" dotyczące przeszłości Kratosa i 6 poprzednich gier z jego udziałem się pojawiają. Jeśli nie graliście w ostatniego GoW, to koniecznie to nadróbcie bo moim zdaniem to jedna z najlepszych gier na PS4, a polska wersja językowa to najlepszy dubbing jaki dało nam Sony. Artur Dziurman w roli Kratosa, strofujący co chwilę Arteusa, swojego syna, wypadł niesamowicie surowo - momentami ma się wrażenie, że zaraz wyjdzie z ekranu telewizora i złoi nam tyłek pasem (albo i czymś gorszym) i wypadał o niebo lepiej od Bogusia Lindy.

Chłopcze!

Jeśli nie graliście, pamięć was zawodzi, macie ochotę przypomnieć sobie fabułę lub po prostu lubicie patrzeć na Kratosa - sześciominutowe podsumowanie które przedstawia Felicia Day wraz z Mimirem na pewno was usatysfakcjonuje. Sama obecność Felicii jest nieco zaskakująca, gdyż do tej pory kojarzyła się ona raczej z Microsftowym serialem The Guild, oraz filmami promującymi Dragon Age - w jednoplatformowym obozie Sony jak do tej pory nie mieliśmy gościć autorki słynnego nerdowskiego przeboju "Do you wanna date my Avatar?". Co prawda polski głos średnio do niej pasuje, ale ważniejsza jest treść, która przypomina nam o tym jak bardzo czekamy na listopadowe wieczory, w których wypełni się Ragnarok. Propsy za to, że Mimir przemawia głosem z gry, co oznacza, że w dubbingu raczej nie powinno być większych zmian.

Premiera gry 9 listopada, tymczasem wspomniany materiał w wersjach polskiej i angielskiej:


Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 42 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kena dostanie nową zawartość i polską lokalizację

arrow-right
arrow-right

New Tales from the Borderlands z przeciekiem

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: