News

Nowy Most Wanted na E3?

W sieci krążą plotki że nowy Need for Speed zostanie pokazany na E3. Źródłem tych informacji jest TwitchTV.  Serwis ten rozesłał swoje plany względem tegorocznego E3. Wśród wymienionych tam segmentów video znalazł się jeden poświęcony Need for Speed: Most Wanted. 

EA ostatnio dużo eksperymentowało z NFS-ami. Niektóre jak pierwsza część Shifta czy Hot Pursuit były udane, inne jak Run były porażką. Jednak pierwszy Most Wanted mimo niezbyt długiej kampanii okazał się bardzo dobrą grą i według mnie to ostatni naprawdę dobry NFS.

Charakterystyczną cechą gry był bullet-time. Dzięki niemu w najbardziej niebezpiecznych sytuacjach włączało się spowolnienie czasu, co pozwalało na spokojne i precyzyjne wykonywanie manewrów. MW było także jedną z ostatnich części gry, która zawierała masę filmików z udziałem prawdziwych aktorów. Natomiast w The Run oferowało multum posuwających fabułę naprzód scenek przerywnikowych, ale one zrealizowane na bazie silnika gry. Ciekawi nas, czy w przypadku nowego Most Wanted Electronic Arts ponownie zastosuje tę metodę, czy też może powróci do wykorzystywania sfilmowanych aktorów.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 44 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Assassin's Creed 3 zmierza na PS Vita

arrow-right
arrow-right

Nowy zwiastun Lollipop Chainsaw

Komentarze
...
4347 dni temu

Nad grą ponoć pracuje Criterion. Szczerze mówiąc, to wolałbym żeby zabrali się za kolejnego Burnouta. Najnowszy Most Wanted nie przypadł mi za bardzo do gustu. Sama zaś seria NFS potrzebuje kilkuletniego odpoczynku i jakiejś rewolucji, bo z roku na rok jest coraz gorzej.

odpowiedz
...
#2
~Rodi
4346 dni temu

Zgadzam się - seria need for speed potrzebuje odpoczynku, bo z roku na rok jest coraz gorzej. Ekipa z Criterion mogłaby zająć się nowym bournoutem, ale pewnie woleli kasiorkę od EA i stąd kolejny need for speed.

odpowiedz
...
4346 dni temu

Criterion... czyli znów będzie NFS z fajerwerkami z du*y... Jak dla mnie EA w dalszym ciągu powinno skupić serię w rękach EA Black Box. To w końcu oni zrobili oryginalnego Most wanted. Dać im sztywne wytyczne, że to ma być kontynuacja Most wanted bez drastycznych zmian jak przejście z wyłącznie dnia (MW) na wyłącznie noc (Carbon) i będzie udana gra. Nie wybitna, ale bardzo dobra.

Można mówić co się chce, ale Undercover też był fajnym kontynuatorem klimatu Most wanted, może podejście trochę zbyt fabularne.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: