News

Nowy zwiastun Red Wings: Aces of The Sky

Czyli jak zdobyć przestworza pierwszej wojny światowej.

Obie Wojny Światowe to temat nie raz eksploatowany w grach, ale poza klasycznymi FPSami których niektórzy mogą mieć już przesyt, czasem zdarzają się i inne ciekawe produkcje. Jedną z nich swego czasu było Valiant Hearts, które choć komiksowe było bardzo poważną wariacją point'n'click o wydarzeniach we Francji w trakcie Wielkiej Wojny (i miało świetne notatki o ciekawostkach, polecam ograć!).

Teraz w podobnym tonie chce uderzyć Red Wings: Aces of the Sky, które pozwoli nam zasiąść za sterami samolotu również w trakcie I Wojny Światowej, okraszając wszystko komiksowymi przerywnikami i cel-shadingową grafiką. W grze będziemy mogli korzystać z samolotów bojowych Trójporozumienia (Ententa: Wielka Brytania, Francja i Rosja) jak i Trójprzymierza (Cesarstwo Niemieckie, Królestwo Włoch, Austro-Węgry).

W 1917 roku Manfred von Richthofen został dowódcą eskadry myśliwskiej Jagdstaffel 11. Pod jego dowództwem jednostka przyjęła kilku z najlepszych niemieckich pilotów. Również z tego okresu pochodzi przydomek von Richthofena, czyli Czerwony Baron (ang. Red Baron). Dominującym kolorem malowań samolotów w jednostce był bowiem czerwony.

All in! Games, wydawca gry, zapowiedziało, że gra wyjdzie na Switcha, a potem także na PS4 i Xboxa One. Gra będzie pokazywana na PAX East (w najbliższym tygodniu). Na potrzeby promocji gry stworzono nietypowy, aktorski trailer, który możecie sprawdzić poniżej:

Strona gry: https://redwingsthegame.com/

Źródło:
  • Informacja Prasowa
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 10 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Sony rezygnuje z PAX East. Powodem absencji jest koronawirus

arrow-right
arrow-right

Crash poleci w końcu na planetę N. Oxide - ostatni sezon w CTR:NF

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: