News

Crash poleci w końcu na planetę N. Oxide - ostatni sezon w CTR:NF

Chociaż pojawiała się w fabule oryginalnej gry, Gasmoxię zwiedzimy dopiero teraz.

Stało się. Po 8 sezonach, Activision i Beenox w końcu dotarły do ostatniej puli dodatków do Crash Team Racing: Nitro Fueled.
Ostatnia runda z nowymi trasami, bolidami i kostiumami, nazwana Gasmoxia Grand Prix zawita na serwery już jutro. Główną postacią ostatniego miesiąca będzie imperator Velo z gry Crash Nitro Kart, z której zresztą większość pozostałych postaci i tras trafiło do CTRNF.

Oczywiście wszystkie pojazdy i dodatkowe kostiumy jakie się pojawią w grze będą się kręcić wokół tematów kosmicznych, a sama nowa trasa mocno inspirowana jest Oxide Station, gdzie pokonujemy w oryginalnej grze Nitrusa Oxide, który chciał przerobić ziemię na kosmiczny parking. Dodatkowo na każdej z tras (oryginalnych, z Nitro Kart i z Nitro Fueled) pojawią się wyzwania czasowe Velo, podobne do tych z N. Trophym i N. Oxide. Uch, bolą mnie palce na samą myśl, bowiem nie są to wyzwania łatwe. Po zakończeniu sezony otrzymamy też ostateczne wyzwanie - czasy twórców gry z Beenox.

Ostatnie GP to też ostatnia szansa zdobyć gokart dla najlepszych 5% graczy w sezonie.

Beenox pokazał nam, jak powinno się traktować graczy po premierze i co oznacza solidna dawka darmowych rozszerzeń, a teraz pozostaje nam mieć nadzieję, że po świetnym odbiorze odświeżonych gier z liskiem Activision wraz z Vicarious Visions zapowie w końcu nową część "bieganego" Crasha Bandicoota.

Tagi:
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 10 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nowy zwiastun Red Wings: Aces of The Sky

arrow-right
arrow-right

Mnóstwo promocji w PS Store

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: