News

PES 2021 dostał wersję lite

Znacznie bardziej dopakowana niż demo, powinna starczyć na przynajmniej kilkanaście godzin dobrej zabawy, w tym także online.

W cyfrowej dystrybucji właśnie pojawiła się darmowa wersja PES 2021 - nazwana Lite. Przypomnę tylko, że w tym roku Konami po raz pierwszy od dawna nie zdecydowało się wypuścić nowej gry, a jedynie wydało płatną (i znacznie tańszą) aktualizację do wersji 2020, skupiając się na stworzeniu prawdziwie next-genowej wersji i odpuszczając jeden rok. Inaczej niż zrobiło to EA, które do FIFA 21 postanowiło dodać nieco ulepszeń, ale też nie wydając jeszcze prawdziwie nowoczesnej części ( FIFA 21 na next-genach wyraźnie lepsza).

Teraz Konami, aby zachęcić graczy, udostępniło okrojoną wersję tejże zaktualizowanej gry. W jej ramach można spróbować trybu myClub (gdzie tworzymy własną drużynę i ją rozwijamy). W tym trybie można też korzystać z "ikonicznych" wersji zawodników, którzy mają podkręcone statystyki z czasów swoich najlepszych momentów karier, podkręcając nasze wyniki.

Dostępny jest też tryb Matchday, w ramach którego możemy pograć online z innymi graczami, ale drużynami i zasadami narzuconymi przez twórców, najczęściej odnoszącymi się do jakichś prawdziwych meczów z przeszłości.

Mamy nawet dostęp do trybu edycji, gdzie można pozmieniać piłkarzy i ich stroje wg. naszych własnych preferencji.

Nasze dokonania nagradzane są również, jak w pełne wersji, walutą eFootball, które można wydać potem na bonusy do gry (jak np. stroje).

W grze dostajemy część z licencjonowanych drużyn i stadionów należących do partnerów Konami i PESa, które są dostępne w pełnej grze: FC Barcelona, FC Bayern München, Juventus, Manchester United czy Arsenal.

Generalnie więc jest to znacznie, znacznie więcej niż w zwykłych wersjach demo i na pewno taka wersja pozwala na znacznie dłuższą zabawę, niż godzinkę, po której produkcję wywalicie z dysku.

Wersję na PS4/PS5 znajdziecie w PSStore natomiast na Xboxy w w Marketplace .


Czas czytania: 2 minut, 39 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Cyberpunk 2077 - świetna fabuła wypaczona bugami, ale będzie hit

arrow-right
arrow-right

Ważni pracownicy uciekają z Bioware

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: