News

PlayStation Polska zaprasza na Święto Graczy

Przy okazji codziennego grania można zgarnąć wirtualne i prawdziwe nagrody. Nie zapomnijcie więc dołączyć do zabawy.

PlayStation Polska właśnie podesłało nam informację o starcie nowego wirtualnego wydarzenia dla posiadaczy PlayStation. Każdy z graczy ma szansę na zdobycie nagrody, w tym awatarów i motywów do konsoli, a kilku szczęśliwców dostanie namacalne wygrawerowane platynowe trofea. Uch, tę ostatnią nagrodę postawiłbym chętnie na półce.

Zapisy do zabawy już ruszyły, a pierwsza jej runda zaczyna się w poniedziałek, 24 lutego. Dołączyć do zabawy można klikając w ten link .

Jakie są jeszcze zasady poza rejestracją? Sony na każdym z etapów gry wyznaczy wartość celu, który polegał będzie na graniu w gry i zdobywaniu trofeów. Co ważne, trzeba grać w daną grę przynajmniej godzinę, aby doliczono nasze osiągnięcia. Trofea w multi liczą się podwójnie. Wszystkie osiągnięcia wszystkich graczy liczą do jednego wspólnego celu.

Pierwszy etap startuje już 24 lutego, cele do osiągnięcia to 125 000 rozegranych gier i 500 000 zdobytych trofeów. Kolejne etapy rozpoczynają się w momencie, gdy społeczność osiągnie cele. Etap drugi zakłada 375 000 rozegranych gier i 1 500 000 zdobytych trofeów, a trzeci 675 000 rozegranych gier i 2 700 000 zdobytych trofeów.
Jeśli możliwość wygrania awatarów i motywów was niezbyt zachęca, to warto wspomnieć, że można też zgarnąć gry - albo takie które wybrał zespół PlayStation, albo... bon na 380zł.

Dodatkowo zarejestrowani użytkownicy mają szansę wygrać ekskluzywne zestawy PlayStation, na które składają się: prawdziwe platynowe trofeum z wygrawerowanym PSN ID, doładowanie do PlayStation Store o wartości 380 PLN, a także kod na wybrane przez zespół PlayStation gry. Aby mieć szanse na wygranie wyjątkowego zestawu, należy odpowiedzieć na pytanie sprawdzające umiejętności graczy, które zostanie zadane 17 marca, o godzinie 12:00.

Jak widać, poza kliknięciem w ten link i potwierdzeniem chęci udziału, generalnie wystarczy robić to co zawsze - dobrze się bawić w trakcie gry, żeby dać szczęściu szansę. Powodzenia!

Źródło:
  • Informacja Prasowa
Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 39 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

W Dreams powstają prawdziwe cuda. Gry używa nawet znany polski satyryk

arrow-right
arrow-right

CD Projekt RED trzecią największą spółką na giełdzie. Wycena firmy wydaje się abstrakcyjna

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: